Тканинні ролети на вікна

Існує маса ідей, як позбутися обридлих штор, перетворивши вікна в стильний елемент інтер'єру. Одним з таких способів є декор вікна за допомогою тканинних ролетів.

Шторград надає на своєму сайті https://shtorgrad.com.ua/ широкий вибір штор і гардин, які подарують затишок вашому будинку.

Різноманітність кольорів і відтінків, ефектна фотодрук, і ролети стануть оригінальним акцентом в будь-якому інтер'єрі. За допомогою такого декору можна без праці затемнити приміщення, не обтяжуючи його тканинними шторами і фіранками, створити неповторне вікно і перетворити інтер'єр в квітучий Прованс або зробити його схожим на вулицю Нью-Йорка.

Застосування тканинних ролетів

Тканинні ролети також називаються рулонними шторами, тому їх встановлюють на вікна замість звичних штор. Такі світлозахисні конструкції будуть доречно виглядати не тільки в будь-якому приміщенні будинку або квартири, а й в інтер'єрах сучасних офісів. Вони здатні прикрасити спальню, дитячу, кухню, балкон або лоджію, вони зручні і прості в експлуатації і невибагливі в догляді. Тканинні ролети можливо встановити практично на будь-які вікна, як на пластикові конструкції, так і на звичайні дерев'яні, незалежно від розміру отвору та інших параметрів.

Тканина для рулонних штор

Одного разу замовивши тканинні ролети на вікна , багато хто стає їх шанувальником на все життя. Завдяки різним видам тканини, подібними конструкціями можна декорувати вікна в будь-якому приміщенні. Так, для кухні та ванної краще вибрати тканину з водовідштовхувальними властивостями. Завдяки спеціальній обробці полотно не буде швидко забруднюватися. Щільна або светонепроницаемая тканину блокує доступ сонячного світла, дозволяючи насолоджуватися повноцінним відпочинком в спальні у вечірній і денний час. Ролети з полотном середньої пропускної здатності здатні затримувати до 75 відсотків світла. Нормальна ступінь пропускної здатності затримає до 30 відсотків світла.

Конструкція ролетів з тканини

Ролети з тканини складаються зазвичай з цільного полотна, що закриває отвір вікна. Полотно рівномірно намотується на вал. Залежно від типу моделі, тканинні рулонні штори можуть рівномірно прилягати до стулок вікна завдяки напрямних. Така конструкція дозволить ефективно затемнити приміщення, при цьому виглядати ролети будуть як картинка в рамці. Вал може бути відкритим і закритим, відповідно до цього виділяють два види ролетів: з відкритою та касетної системою. Управляти тканинними ролетами зручно - їх потрібно просто розуміти або опускати до потрібної висоти і фіксувати на обраному рівні.