Вибираємо підвіконня з штучного каменю

Підвіконня з акрилового каменю не зажадають від вас регулярного догляду, ви тільки раз його поставите і не будете згадувати про ремонт кілька років.

Заказать подоконник из камня Вы можете на http://artdeko.in.ua/services/000007-podokonniki-iz-kamnya.html по выгодной цене.

Під час вибору підвіконня головне не забути кілька правил, щоб сам виріб насправді радувало вас довгий час:

Обов'язково подивіться яка товщина підвіконня - товщина повинна бути більше 10 мм. Якщо вона менше, він просто не витримає покладену на нього навантаження, і поставити на нього квіткові вазони не вийде.

Велику увагу потрібно приділити кольором майбутнього підвіконня. Вироби з акрилового каменю продемонстровані дуже широко, і ви можете загубитися в підборі. Погляньте, щоб підвіконня прекрасно комбінувався з інтер'єром і віконною рамою.

Подивіться яка ціна підвіконня - кожен знає, що виріб хорошої якості не варто сильно дешево.

Підвіконня з акрилового каменю будуть справжньою родзинкою інтер'єру, дадуть кожній житловій площі блиск і витонченість. Підібрати можна модель будь-якої структури і форми - бажаєте, підбирайте глянсову модель з кутами закругленою форми, а хочете - традиційну матову форми квадрата. До речі, підбираючи форму підвіконня, постарайтеся не перестаратися, щоб зручний інтер'єрний предмет не став безглуздої деталлю. До речі якщо перейти то можна вибрати в магазині хороший підвіконня.

Наприклад, в традиційному інтер'єрі будуть прекрасно виглядати вузькі з прямими кутами моделі, а ось тематиці арт-деко або hi-tech підходять підвіконня антисиметричною форми. Також не потрібно занадто зупинятися і на кольорі - хороший варіант - це підбирати моделі, які повторюють відтінки і малюнки природних каменів. Цей підвіконня буде виглядати дорогим і вишуканим. Що ще необхідно не забувати під час експлуатації моделі з акрилового каменю - постарайтеся не проливати на нього воду.

Якщо у вас є горщики з квітами, і їх потрібно поливати щодня, купите спеціалізовані піддони, вони будуть «збирати» воду. Акриловий підвіконня хоча і переносить вологість, але не повсякденний полив. Також не переборщіть з потужними абразивними засобами для очищення - мити підвіконня набагато краще миючим засобом або звичайною водою.