Як облаштувати вузький і довгий ділянку

Аренда снаряжения - это действительно многое, без особых недостатков. Он зависит от того, над какими проектами вы работаете.

Все дл вашего сада предлагает склад Gardena, на сайте вы сможете найти все необходимое по выгодной цене.

При облаштуванні вузьких і довгих ділянок господар стикається з трьома головними недоліками. Сусіди розташовуються дуже близько, тому з'являється дискомфорт, необхідно ізолювати ділянку. Найкраще використовувати дерева або чагарники. Ділянка такої форми завжди видно, тому необхідно стежити, щоб він виглядав, красиво в будь-який час року.

Звичайні посадки саду або городу не підійдуть. В такому випадку ділянку набуває форму тунелю, садові дерева нагорі і з боків, а посередині і внизу овочеві посадки. Відразу з'являється ідея розбити ділянку на окремі «кімнати». Найкраще використовувати для поділу різні альтанки, арки, невеликі теплиці або сарайчики. Чагарники правильно буде садити не вздовж, а впоперек, оскільки це допоможе розширити візуально територію. Зонування краще зробити на город, сад, квітник, майданчик для відпочинку і різні альпійські гірки. Добре допоможе розширити територію, якщо кожну зону покрити своїм покриттям використовуючи різні кольори. Наприклад, зону плодових дерев можна встелити мітлиця, а зону відпочинку газоном або звичайної плиткою. Під хвойними деревами красиво виглядатиме невеликий камінь, а на території городу можна посипати тирсою. Красиво виглядає, якщо деякі рівні трохи підняти, наприклад ділянку для відпочинку або водойму.

Доріжки краще виконати в формі вісімки або просто петляють. Щоб вони добре виділялися, то краще застосувати різні кольори. Вони повинні перетинатися. Трапляється іноді, що зонування не підходить до певної ділянки. В такому випадку можна пограти з розмірами і кольорами альпійських гірок або різних дерев і кущів. Непогано збільшити простір і поділити його на зони також зможе освітлення і підсвічування.