Як вибрати газовий лічильник

Лічильник обліку газу - спеціальний обліковий прилад. Вартість газу постійно зростає, тому напрошується необхідність організації точного обліку витрат газових ресурсів. Лічильника обліку газу здатний виконати виміри обсягу газу, що пройшов через нього. Власне кажучи, прилад виконує дві основні функції - враховує витрату газової суміші і є стимулятором для дотримання економії. Маючи такий прилад, споживач автоматично починає шукати методи економії. Але необхідно врахувати одну умову - вибір лічильника слід виконувати за певними правилами.

Мы поможем выбрать счетчик газа, который надежный, качественный и прослужит долгий срок.

Робимо свій вибір

Типів приладів з обліку газу більш ніж достатньо - мембранні, роторні, турбінні та інші. Для застосування в побуті рекомендується варіант мембранної моделі. Але це зовсім не означає, що купувати її необхідно без урахування низки особливостей. Перед тим як вибрати газовий лічильник, варто врахувати якісні характеристики, що визначаються ціновими показниками.

Не варто зупинятися на дешевих моделях - вони, що цілком ймовірно, в ході експлуатації принесуть вам чимало проблем, та й прослужити зможуть нетривалий час. Перевіряти такий прилад доведеться досить часто, а точність показань буде завжди сумнівною. Вибір побутового газового лічильника повинен грунтуватися на ряді умов:

в період між двома перевірками прилад повинен функціонувати стабільно;

втрати тиску повинні бути максимально мінімізовані;

лічильник повинен мати стійкість до пошкоджень від відкритого вогню;

установка апарату повинна враховувати захист від впливу на нього сторонніх осіб;

підбирайте лічильник з найбільш тривалим ресурсом роботи (зазвичай - від 20 років і більше);

прилад обліку повинен мати компактні розміри і стійкість до забруднення.

Вирушаючи за покупкою газового лічильника, слід уточнити кількість газових приладів в квартирі. Їх кількість буде впливати на пропускну здатність вашого майбутнього лічильника. Відомості для передбачуваного витрати ви можете уточнити в документації на наявне у вашому будинку газове обладнання. Порахувавши всі показники по витраті газу за одну годину, ви зумієте без труднощів вибрати для себе лічильник необхідної маркування.