Як вибрати квартиру в новобудові?

Вибір квартири в новобудові відрізняється від вибору житла на вторинному ринку. Багато людей вважають за краще вибирати квартири саме в новобудовах. Адже жити в новому житлі завжди приємніше.

Если вас интересует Надежный застройщик: как его искать в Украине, мы поможем вам этом вопросе.

Що врахувати при покупці квартири в новобудові?

Якщо ви вирішили придбати житло в новому будинку, вам слід звернути увагу на наступні параметри.

Число кімнат в квартирі

Тут все залежить від кількості членів сім'ї та фінансових можливостей. Наприклад, для молодої пари цілком може підійти квартира-студія. А ось для сім'ї з двома маленькими дітьми краще вибрати трикімнатної варіант.

Місце розташування будинку

Тут також потрібно звертати увагу на те, які моменти є для вас найбільш важливими. Якщо у вас є діти, вибирайте квартиру, розташовану ближче до школи, дому бабусі і т.д. Краще купувати квартиру в такому районі, в якому є розвинена інфраструктура. Також врахуйте доступність транспорту, кількість кілометрів від центру міста. Великою перевагою при покупці квартири є наявність поруч з будинком зони відпочинку. Бажано, щоб біля будинку було необхідне простір паркувального місця. Огороджена прибудинкова територія - це плюс. Так на територію будинку не зможуть потрапити в сторонні особи.

Поверховість і конструктив будинку

Монолітний каркасний будинок - це завжди краще, ніж панельний. Будинок з вільним плануванням - це більш прийнятний варіант, ніж будинок з уже готовими квартирами. Значущим параметром є висота стель. Адже вона впливає на відчуття простору в кімнаті, кількість повітря. Занадто низькі стелі можуть зробити проживання в будинку некомфортним. При виборі поверху рекомендується брати до уваги навколишню забудову. Не потрібно купувати квартиру, вікна якої виходять на вікна стоїть неподалік будівлі ближче ніж 50 м. Якщо на перших поверхах будинку є нежитлові приміщення, не віддавайте перевагу квартирам на другому поверсі. Адже є ймовірність постійного шуму під вашими вікнами. Найкращими для покупки вважаються поверхи з 4 по 7. Проте можна вважати вдалим і останній поверх. Адже вам не доведеться слухати тупіт сусідів зверху. Якщо будинок висотний,

Розташування квартири по відношенню до сторін світу

Чим на більш високому поверсі знаходиться квартира, тим більше світла буде йти до вас в будинок. Якщо вікна спрямовані на південь, захід і схід, такий варіант вважається кращим.