Декоративні водоспади у вашій спальні и услуги машинной штукатурки в г. Киев

Бажаєте привнести в спальну кімнату атмосферу розслабленості, гармонії і отримати море позитивних емоцій? Тоді декоративні водоспади в спальні стануть відмінним рішенням! Вони давно зарекомендували себе як дизайнерського елементу інтер'єру. Такий спосіб релаксації тепер доступний всім бажаючим. Залишається лише придбати штучний водоспад, грамотно вписати його в інтер'єр спальної кімнати і розпочинати милуватися красою дзюркотливої і падаючої води.

Осуществляем в Киеве штукатурка стен машинным способом по очень выгодной цене.

У чому переваги декоративних водоспадів для спальні?

Розглянемо всі достоїнства декоративного водоспаду в приміщенні спальні. Отже, тоненькі цівки води впливають на людину:

 • заспокійливо;
 • розслаблюють його після важких робочих буднів;
 • врівноважують психічний стан;
 • позитивно впливають на слухові, зорові рецептори.
 • Крім того, водоспад служить в якості відмінного зволожувача повітря в спальні, що дозволяє купувати його навіть людям, які страждають на хронічний бронхіт, ларингіт, фарингіт, бронхіальною астмою. Завдяки водоспаду в спальні завжди буде достатньо кисню, і господарі зможуть насолоджуватися спокійним і умиротвореним сном. До того ж в кімнаті значно зменшиться кількість пилу, яка на них осідає на меблях.

  Декоративні водоспади також мають компактні розміри, не займають в кімнаті багато місця. Завдяки правильному підходу вони допоможуть надати приміщенню динаміку, глибину і візуально розширять спальню, подарують інтер'єру свіжість і легкість.

  Який вид декоративного водоспаду вибрати в спальню?

  Ринок сьогодні пропонує широкий діапазон цін, розмірів і видів декоративних водоспадів, що дозволяє навіть при невеликому бюджеті знайти найбільш підходящий штучний водоспад для спальні, ідеально вписується в її дизайн.

  Існує кілька різновидів декоративних водоспадів, який можна встановити в спальні і кожен з яких має своє призначення. Деякі виконують естетичні функції, інші зволожують повітря, треті допомагають розділяти спальну кімнату на зони. Однак який водоспад ви б не вибрали, кожен з них принесе вам велику кількість позитивних емоцій.

  Так які види водоспадів є, і якому віддати перевагу?

  Всю групу декоративних водоспадів встановлюються в спальнях поділяють на 3 підгрупи:

  краплинні;

  дзеркальні;

  струменеві.

  Крапельний водоспад неймовірно красивий, створює приємну музику падаючих крапель води, переливається всіма кольорами веселки, блищить і до того ж працює безшумно, що дуже актуально для спальної кімнати. Знизу і зверху водоспаду є кріплення, між якими натягнуті скляні струни і саме по ним стікає вода.

  Дзеркальний декоративний водоспад - найбільш ефектний. Вода в ньому стікає по склу, на якому нанесено дзеркальне покриття. Крім того, таке покриття може мати різне відображення, наприклад, багатогранне, увігнуте, ступеневу, що ще більше підсилює ефект від краси водоспаду, який до того ж допомагає візуально розширити, збільшити кімнату. Дзеркальний штучний водоспад в спальному приміщенні неодмінно буде привертати увагу кожного.

  І, нарешті, струменеві водопади, що нагадують натуральні. Складаються вони з безлічі каменів різних розмірів, по яких стікає дзюркотлива вода. Такі водоспади можуть мати безліч рівнів або один похилий уступ. Тут все залежить від бажання власника водоспаду і інтер'єру спальної кімнати.