Дизайн Інтер'єру Спальні Шпалери

Обои в стиле прованс в интерьере Всі кольори та відтінки, використовувані в оформленні інтер'єру спальні в цьому стилі, максимально повинні бути близькі один до одного.

 

2 Меблі і декор Оплата

 

Максимум натуральності у всіх видах обробки для інтер'єру характерно стилі "Прованс".Так, стать частіше за все, покривають паркетом, а стеля декорують дерев'яними балками.

 

Для стін доречно буде використання грубої штукатурки з ефектом «старіння».Рельєфні шпалери і розпис стін спальні квітковим орнаментом - також використовується в якості декору в стилі «прованс».

  Обои в стиле прованс в интерьере  

3. Меблі для «прованса»

 

Виключно дерев'яні меблі, пофарбована в спокійні відтінки, з ефектом «старіння», її вишуканість і витонченість; декори різьбленням, різними плетеними і зігнутими елементами - все це як не можна більш точно відображає характер спального гарнітура в стилі «прованс».У поєднанні з натуральними тканинами, такими як ситець, батист, з квітковим малюнком, з безліччю рюшів і вишивкою, ці меблі дарує відчуття спокою і гармонії.

 

Особливе місце в «провансальської» спальні займає ліжко - їй відводиться тут головна роль.Завжди дерев'яна, з різьбленою спинкою і ніжками або ж металева, але обов'язково - з прикрашеним узорами узголів'ям, по істині «королівське ложе», з безліччю подушок на ній.Досить часто цей ефект легкості і ніжності будуара доповнюється пологом або балдахіном, що додає всій кімнаті особливу чарівність.

  Обои в стиле прованс в интерьере  

Приліжкові тумбочки - ще один улюблений атрибут во «французькому Провансі».Крім затишних нічних ламп на них зазвичай розміщуються сила-силенна штучок, корисних і не дуже, але незмінно доповнюють цей стиль своєю атмосферою «домашности».

 

4. Аксесуари в стилі «прованс»

 

Картини, дзеркала і шкатулки, декоровані ажурними оправами, фотографії на полицях, пейзажі на стінах і панно - все це так само характеризує стиль «прованс».І ще обов'язкова умова для декору такої спальні - це квіти. Квіти у вазах, на стінах, на пастельному білизну і подушках, вони є невід'ємним елементом декору спальні в стилі «прованс».

 

Тут є все, що допоможе господарям відчути себе в повній гармонії з собою і навколишнім природою, і де вони зможуть відпочивати не тільки тілом, а й душею.

Возможно вам понравится

Фітодизайн: гармонія у вашій квартирі - Велика Епоха
Не так давно зупинив популярний напрямок дизайну інтер'єру - fitodizajn.Фахівці допомагають створити в будинку справжні зелені оазиси або.. краще вибрати рослини з різьбленими листям - папороті або аспарагуси.

Текстильне оформлення інтер'єру - PRO Нерухомість
Найпростіший спосіб перетворити інтер'єр - додати в дизайн текстиль.