Дизайн Інтер'єру Спальні в сучасному стилі

классический стиль спальни Підбираючи дизайн спальні в сучасному стилі не обов'язково строго дотримуватися вже відомих стилів, досить орієнтуватися на свої особисті переваги і смак.Адже спальня - це особистий простір, яке створене спеціально для вас.У цій кімнаті обстановка повинна бути облаштована таким чином, щоб вся атмосфера була спрямована на відпочинок і розслаблення.

 

Якщо ви не знаєте, який дизайн спальні в сучасному стилі вибрати для себе, пропонуємо ознайомитися з декількома популярними стилями сучасності.

 

Останнім часом дуже часто для облаштування простору спальної кімнати, дизайнери користуються класичним стилем.Класика ніколи не піде з моди. Всі елементи меблів в класиці повинні бути з дерева.Що стосується колірної гамми, то тут перевага віддається світлим і коричневим тонам.Такий стиль в інтер'єрі найкращим чином підійде для консервативних і спокійних людей, які віддають перевагу комфорту і затишку.Якщо ви власник маленької спальні, то класичний стиль краще не використовувати.

 

спальня в стиле Кантри  
Не менш цікавий дизайн спальні в сучасному стилі, виконаються в стилі Кантрі.Це дуже миле стильовий напрям. Для оформлення спальні в цьому стилі використовують просту меблі.Одним словом приміщення Кантрі має нагадувати сільський стиль.Особливий настрій у спальні створюють аксесуари. Це і прості гардини, і яскраві саморобні подушечки, плетені килимки, квіти.Для стін у спальні в стилі Кантрі краще вибрати світлі тони, можливий легкий візерунок у вигляді квіточок або легкого орнаменту.Таке стильовий напрям підійде для тих людей, які цінують тепло, комфорт, і мріють відсторонитися від міської суєти.Кантрі дуже ефектно виглядає і в великих кімнатах, і в найменших.

 

спальня в стиле Модерн  
Декор в стилі модерн для спальні бази для progressiruûŝih і Vesme сучасні жителів великих міст.Цей стиль включається в себе всілякі поєднання кольорів, плавні риси.В інтер'єрі можна використовувати не тільки натуральні, а й будь-які штучні матеріали.

 

В стиль Модерн включено і ще кілька стильових напрямів, серед яких можна виділити хай тек, етно, еко і мінімалізм.Кожен з цих стилів має свої родзинки. Наприклад, виконуючи інтер'єр у стилі Мінімалізму зазвичай використовують тільки три кольори: чорний, білий та сірий.Для додання оригінальності приміщення можливо включити один з яскравих відтінків.Спальня в стилі Мінімалізм має мінімальний набір елементів меблів, але при цьому кожен з них багатофункціональний.

Возможно вам понравится

З Олексія Навального вимагають 3,5 млн рублів за образу честі та гідності - Коммерсант
Він стверджує, що за п'ять спалень, сім туалетів і джакузі на балконі пан Лебедєв заплатив 86800000 руб.За даними .. Ні в офіційних звітах і квартири сенатора в Нью-Йорку вартістю $ 16 млн, через яку пан Малкін судився з американським дизайн-бюро.