Дизайн Інтер'єру Спальні з Балконом

Чертёж идея Олексій Жуков

 

В Перемозі дизайну новий проект інтер'єру.Дизайнер Олексій Жуков розповів нам про деталі дизайн-проекту.

 

Льоша, стартував черговий проект, поділися з нами подробицями.Хто виступає замовником?  
Молода сім'я з 5 чоловік: батьки, дочка і двоє синів.Активно займаються спортом: катаються на велосипедах, займаються фехтуванням, грають у гольф.Мама любить малювати, а донька грає на піаніно. У дітей алергія, тому одне з побажань замовників було підбирати меблі екологічно чистих матеріалів.

 

Опиши трохи квартиру?  
Чотирикімнатна квартира загальною площею 123 кв. м. в ЖК «Альбатрос». Квартира розташована на 12 поверсі, з вікон якої відкривається гарний вид на Мальовничий міст.Важливий момент - це несуча стіна, яка розділяє квартиру навпіл і задає форму і габарити простору.Тим самим обмежує у вирішенні організації зон.

 

Які були основні побажання у замовника?  
У родини було побажання організувати окреме місце для зберігання взуття, так як у них її дуже багато.Важливо наскрізне освітлення громадської зони денним світлом. Встановити двері з прозорими елементами, матові скла можуть бути в підлогу, щоб забезпечити максимальне проникнення денного світла.Організувати зони зберігання для велосипедів, лиж, рапір, три гольф-сету, дорослих і дитячих самокатів, роликів, ковзанів.Мені сподобалося, що замовник сам запропонував підвісити велосипеди на стіні, тим самим зробити їх арт-об'єктами.

 

Від чого сім'я відразу відмовилася в інтер'єрі?  
У родини є домашня тварина. Тому ніяких крихких предметів на підлозі, що виконують чисто декоративну функцію.А розмістити в інтер'єрі антивандальні меблі і покриття.

 

У якому стилі буде майбутній інтер'єр?  
Замовник бачить свою квартиру в стилі лофт, але також не заперечують і еклектику.Головне побажання, щоб вид з вікна на цегляні новобудови НЕ дисонував з інтер'єром.У приватній частині квартири стиль лофт не повинен бути активним, спальні повинні бути спокійними, але з яскравими акцентами в декорі і текстилі.

 

Льоша, які є цікаві задумки, які варто відзначити?  
До цікавих задумкам можна віднести з'єднання вітальні і холу єдиним шафою бібліотекою, а також вдало вписаний верстат для танців в спальні дочки.У господарській спальні ми залишили достатньо місця біля вікна для комфортної установки мольберта.Місце для зберігання фарб і пензлів ми передбачили на балконі при спальні.

Возможно вам понравится

З Олексія Навального вимагають 3,5 млн рублів за образу честі та гідності - Коммерсант
Він стверджує, що за п'ять спалень, сім туалетів і джакузі на балконі пан Лебедєв заплатив 86800000 руб.За даними .. Ні в офіційних звітах і квартири сенатора в Нью-Йорку вартістю $ 16 млн, через яку пан Малкін судився з американським дизайн-бюро.