Класичний Дизайн Інтер'єру Спальні

Класичний дизайн інтер єру
Топ 10 ідей для маленької спальні  
# Спальня # квартира # інтер'єр # ремонт # Естет  
Грамотно продуманий дизайн - гарантія того, що вам буде комфортно в приміщенні незалежно від габаритів.Отже, як наповнити простір для відпочинку повітрям, світлом і відчуттям незвичайної легкості або кращі ідеї для маленької спальні.
1. Білосніжна королівство. Якщо спальня знаходиться на південній стороні, то білий, як домінуючий колір інтер'єру, доведеться як не можна до речі.Білі меблі, покривало і штори несуть із собою не тільки прохолоду, а й можливість розсунути стіни.А щоб кімната не перетворилася на лікарняну палату можна розбавити сліпучу білизну парочкою яскравих нот у вигляді подушки, незвичайного крісла або люстри.
2. Класичні традиції. Класика - стиль, актуальний в усі часу, який зробить вашу спальню, при всій простоті, цікавою на вигляд.Велика дерев'яне ліжко, пухнастий килимок, вбудована шафа, дзеркало і легкі завіси на вікнах - нехитро, але зі смаком.
3. Чарівність кантрі. Не менш популярний варіант оформлення маленької спальні - стиль кантрі.Ідеальний для заміських котеджів і дачних будиночків. Стіни з бруса, круглий килимок ручної роботи, клаптева покривало і плетені меблі - така спальня припаде до душі тим, хто цінує тепло домашнього вогнища і бажає втекти від суєти багатолюдного мегаполісу.
4. Практичність мінімалізму. Мінімум речей, сторонніх предметів, квітів і багатофункціональність оточення - якості, оптимальні для маленької спальні.Для втілення проекту багато часу не потрібно - ліжко, картина, рослина у квітковому горщику і вуа-ля - сприятливе середовище для тих, хто втомився від великої кількості фарб, готова.
5. Національний колорит. Стиль етно для маленьких спалень також надзвичайно актуальне.Східні мотиви, проглядаються в текстилі й аксесуарах, миттю переносять в іншу реальність, де панує розміреність і єднання.

Возможно вам понравится

Інтер єр-Шоу. Спальні. Дизайн
Інтер'єр-Шоу. Спальні. Дизайн
Дизайн спальної кімнати
Дизайн спальної кімнати

Призначення портьєр - Розважально-інформаційний портал БІМРУ
Гардини закривають весь проріз, але для декорування інтер'єру найчастіше використовуються в поєднанні з портьєрами... Але, якщо необхідно оберігати приватне життя господарів квартири або захистити кімнату від яскравого сонця, то портьєри краще шити розсувними.Найбільш ..