Спальня Дизайн Інтер'єру

 

На фото:

 

По фен-шуй не можна ставити ліжко напроти дверей і узголів'ям або ізножьем до входу.

 

Розташування спальні по сторонах світу

 

Як висипатися і по службі просуватися? Згідно фен-шуй дизайн і розташування спальні в будинку диктується вашим характером і станом здоров'я.Північно-східний сектор будинку ідеально підходить активним натурам і протипоказаний легко збудливим людям (їм не вдасться тут заснути).Тим, хто страждає безсонням, рекомендується влаштуватися в північній, розслаблюючій кімнаті.Північно-західні спальні - «тиха пристань» для людей відбулися, щасливих і в сім'ї, і успішних на роботі.Однак, вони категорично протипоказані молоді, яка знаходиться в постійному пошуку себе, роботи і нових відчуттів.У просуванні по службі допомагають спальні вікнами на схід (сфера підприємництва) і південний схід (творчі професії).Західні спальні не сприяють кар'єрному росту, але підтримують дух романтики.Шукачам пригод потрібна спальня на півдні. А кімнати вікнами на південний захід просто небезпечні: вони витягують енергію, викликають відчуття тривоги і невпевненості.

 

Колірний дизайн спальні

 

Відтінки для пристрасті і здоров'я.Дизайн спальні по фен-шуй починається з вибору кольору. Червоні спальні здатні звести з розуму навіть самого врівноваженого людини.А ось відтінки оранжевого / рожевого або персикового не забороняються.У самотніх вони викликають припливи бадьорості, а у пар - пристрасть і любов.Насичений синій протипоказаний постільній білизні. Блідо-блакитні, зелені або лавандові відтінки стимулюють цілющу енергію, а тому дизайн спальні в таких тонах сприяє одужанню хворих.

 

Кожен колір робить на господарів спальні свій вплив. В цілому фен-шуй віддає перевагу пастельним тонам.

 

В цілому фен-шуй виступає за дизайн інтер'єру спальні в пастельних тонах.Однак такий дизайн не виключає яскравих деталей - тих самих частинок чоловічого начала «ян», яке надає людині енергію і бадьорість духу.

Возможно вам понравится

Вибираємо стильний дизайн своєї спальні - Total.kz
Так чому б не створити стильний дизайн спальні? Є дуже багато варіантів, можна вибрати самі різні стилі оформлення інтер'єру, і щоб спростити цю задачу, давайте розглянемо кілька варіантів.