В яку пору року краще робити ремонт?

Для многи х ремонт - це щось на зразок стихійного лиха, і для мінімізації втрат краще готуватися до нього заздалегідь. Ремонт зажадає від вас не тільки серйозних фінансових, а й значних емоційних вливань. Якщо у ваші плани входить серйозна переробка квартири з великою кількістю змін, то доведеться розробляти стратегію.

Большой выбор однокомнатных квартир на http://krkv.com.ua/rtypes_tax/1-komnatnye-kvartiry/ по отличной цене вы можете купить себе.

Плануючи ремонт, потрібно сформулювати відповіді на деякі загальні питання .

Ч то необхідно поміняти, поліпшити, виправити ?

Г де необхідний и зміни (вн ешняя і / або внутрішнє оздоблення)?

Коли це доцільно зробити?

До оли краще купувати будівельні мат еріали?

До акой бюджет в наявності ?

Чи готові ви звертатися за допомогою до дизайнера?

Де ви будете шукати будівельну бригаду?

Е сть чи необхідність перее хать в іншу квартиру на час ремонту?

Отримані відповіді , звичайно, дадуть основу лише для дуже загального плану дій, але поки досить і цього .

ремонт влітку

У Есень-літній період - це традиційний сезон ремонтів . Переваги очевидні: довший день (можна більше встигнути), на вулиці тепло (ідеал ьное час для зовнішніх і внутрішніх робіт), простіше замінити радіа тори (опалення відключене). Крім того, багато будівельні та оздоблювальні матеріали призначені для ра боти при плюсових температурах, перевозити і зберігати їх теж потрібно в теплі. Навесні і влітку п гаю і зручніше ремонтувати балкони і лоджії , встановлювати кондиціонери, міняти вікна.

Якщо ви вирішили міняти кровлю даху, облицьовувати стіни в приватному будинку , то краще робити це Весн і літом .

Важливе питання - чи плануєте ви з'їжджати з квартири на час ремонту чи ні. Якщо ви вирішили пожити в іншому місці , то вам повинно бути все одно, і все-таки влітку плюсів більше: багато пропозицій по сезонної оренди, є можливість пожити на дачі. Правда , треба враховувати ще один нюанс: у час ремонту навряд чи вдасться поїхати у відпустку. Швидше за все, процес зажадає вашої присутності в місті . Так що поїздкою на море доведеться пожертвувати.

ремонт взимку

Практично всі етапи внутрішньої обробки можна проводити взимку. Великою проблемою стають лише роботи по заміні радіаторів. Вкрай незручно міняти батареї , коли включено опалення - ця процедура зажадає довгих узгоджень з ЖЕКом.

Але у ремонту в холодну час року є і плюс: як правило, багато фахівці-ремонтники свобод н и й готові приступити до роботи відразу. Укладання ламінату, ремонт у всіх кімнатах, заміна меблів, монтаж натяжних стель, заміна вікон - все це без проблем можна зробити в осінньо-зимн ий період . Більш того , осінь ю і з ним ой багато будівельні матеріали падають в ціні.

Яке б ви не вибрали час для ремонту, має важливе значення про чітко спланувати всі роботи і розбити процес на етапи . Б удьте готові до того, що часу знадобиться більше, ніж ви розраховували, і не виключено, що річний ремонт перейде в зимовий або навпаки. Пам'ятайте про це і використовуйте в своїх цілях.