Важливі моменти в переплануванні

Соціологи проводили опитування і з'ясували, що ремонт свого житла за ступенем важливості серед громадян зайняв тверде третє місце, поступившись лише покупці житла і автомобіля. До будь-якого ремонту в квартирі, пов'язаному з переплануванням, варто підходити дуже серйозно. У квартирі не можна просто за бажанням взяти і пересунути або знести будь-яку стіну. Самовільне втручання в архітектуру може негативно позначитися як на ваших сусідів, так і на всьому квартирному будинку цілком (в разі, якщо торкатися несучих стін). Для перепланування варто звернутися до фахівців, вислухати поради та думки. Перепланування може торкнутися водопостачання та водовідведення, а також електро забезпечення кімнат.

Вам терміново необхідні квитки на літак, заходьте на сайт і купуйте їх.

Варто запросити і дизайнера-архітектора, який здатний видати вам точний дизайн-проект по вашій майбутній квартирі. У проекті буде міститися архітектурно-будівельна частина, яка в обов'язковому порядку узгоджується в необхідних інстанціях. З дизайнером-архітектором можна можна підібрати бажаний матеріал для майбутнього ремонту, стиль і оформлення обстановки кожної кімнати в квартирі.

Завжди варто визначитися при переплануванні з наступним, скільки необхідно кімнат, їх площі, варто врахувати і комори. Але плани кімнат стоїть в першу чергу складати з усієї наявної площі.

Один з важливих моментів, ванну кімнату заборонено встановлювати над житловою кімнатою сусідів знизу. Найкраще перед початком перепланування сходити до сусідів і зібрати інформацію про те, чи була у них вже подібна перепланування.

Варто робити ремонт в квартирі на багато років вперед, так як всі діти ростуть. Якщо спочатку їм потрібна дитяча кімната, діти виростають, ідуть в школу, а отже потрібен навчальний стіл, за яким легко виконувати домашні уроки.

Важливий момент - шумоізоляція. І з шумоізоляцією пов'язано багато моментів. Це, наприклад, гучні сусіди, які, наприклад, люблять включати голосно музику. Це і сходова клітка, це і шум на вулиці. Моментом може бути кілька. Важливий момент - шумоізоляція. І з шумоізоляцією пов'язано багато моментів. Це, наприклад, гучні сусіди, які, наприклад, люблять включати голосно музику. Це і сходова клітка, це і шум на вулиці. Моментом може бути кілька.

Багато перед ремонтом, перед початком перепланування замислюються про сімейний бюджет, чи потягне сім'я черговий ремонт. Покупку меблів варто поки що відкласти, а ось на вікнах, на дверях, на покупці будівельних матеріалом економити не варто. Варто купувати тільки якісні оздоблювальні матеріали. Хтось вважає за краще паркет, керамічну плитку. Перед тим, як почати руйнування або переміщення стін, проаналізуйте, куди найчастіше члени вашої родини заходять, які приміщення найбільш відвідувані, де найчастіше можна перетинатися з іншими. Загалом, варто задуматися про зручність пересування у вашій квартирі в майбутньому. Двері не повинні закривати вікна. Вентиляція теж важлива. У квартирі повинна бути наскрізна вентиляція, а кімнати наповнюватися природним освітленням, що виходить від вікон в денний час доби.

Перепланування в квартирі може мати на увазі і збільшення площі тієї чи іншої кімнати. А це досягається шляхом знесення перегородок, можуть бути порушені і внутрішні стіни.

Після того, як ваш проект узгоджений і затверджений, бажано не відступати від нього, виконувати всі без змін. Зміни в складеному проекті - це лише додаткова витрата грошей і вашого безцінного часу.


погода остер завтра