Як потрібно робити ставки на спорт

Прийнявши рішення, що ставки на спорт стануть джерелом доходу (спочатку додатковим, а згодом і основним), прийміть як істину: відтепер азарт працює на вас, а не ви на нього. Вміння, знання, аналітичні здібності і професіоналізм мають значення, а все інше - ні. Якщо хочете вигравати - полюбите спорт, починайте їм жити і прагнете пізнавати нове.

Любите азарт, лига ставок ру предлагает большие возможности выигрышей.

Для розрахунку розміру ставки, ви можете скористатися калькулятором ставок.

Для отримання грамотних рекомендацій і порад, щоб робити ставки на спорт правильно читайте опису стратегій гри онлайн, а також правила управління капіталом. У даній статті є корисна інформація для того щоб бути в виграші, роблячи ставки на спорт.

5 причин втрат грошей на ставках на спорт у букмекерів.

1. Ставки на спорт під впливом емоцій . Людина, шалено бажаючий виграти, робить необґрунтовану ставку на улюблену команду, не враховуючи ні її форми, ні реального стану команди на тлі інших команд. Вивірена стратегія ставок на спорт і тверезий аналіз вдаються до емоцій. Бувають ситуації, коли псевдо-логічні пояснення безпрограшність поточної ставки. Як правило ставки на спорт під впливом емоцій здійснюються в спорт-барах.

2. Улюблений букмекер . Вікно букмекера перебувати поруч, майже за рогом або в найближчому барі. Негативні відгуки і погані показники не мають значення, так як ставку можна зробити майже не виходячи з дому. Інтернет гравці, навпаки, просять близьких і знайомих дізнатися коефіцієнти у інших онлайн букмекерів.

3. Гру показують по ТБ . Якщо гру показують буквально через годину по телевізору, то ніяке знання команд, ні хороший аналіз не будуть аргументами, тому що виграти можна швидко і буквально в реальному часі.

4. Невідома команд а. Ставки на спорт на команди, про які нічого не знаєте - не самий розумний спосіб заробити, а всього лише небезпечна розвага для гаманця. Але більшість відвідувачів букмекерських контор саме так воліють проводити своє дозвілля.

5. Занадто велика ставка . Кар'єра молодого капера дуже часто закінчується необгрунтовано великою ставкою. Він ставить весь свій банк на одну гру. І зазвичай програє. Здійсніть детальний аналіз гри. Чи всі ви робите правильно? 3 часті помилки в ставках на спорт . Найбільш важливі моменти.

Помилка №1: Після невдалої ставки на спорт саме час розслабитися. Наприклад, прогулятися на свіжому повітрі, після чого вивчити статистику гри і попрацювати над помилками, подумати над стратегіями подальших ставок. Можна навіть припустити кілька ігор.

Але ж ні! Дізнавшись, що ставка не спрацювала, герой біжить в букмекерську контору зі сліпим бажанням зробити ставку і виграти. Робить нову ставку і, звичайно ж, програє.

Це замкнуте коло, вирватися з якого досить складно. Дуже просто програти все. Тому не робіть нові ставки в день програшу, зупиніться і відпочиньте.

Помилка №2: Якщо робите ставки на спорт , то незалежно від того, виграєте або програєте, завжди перебуваєте під впливом емоцій. Тому в таких емоційних станах краще триматися подалі від свого букмекера.

Саме тому букмекери так люблять приймати ставки в барах і алкоголь тут ні при чому. Розслаблена атмосфера присипає раціоналізм.

Помилка №3: Коли ми говоримо про улюблену команду, важко включити розум. Бажаючи виграти улюбленій команді всім серцем, важко оцінити реальні сили команди, тому зробити розумні ставки на спорт і заробити не вийде.

Основні правила для ставок на спорт.

Правильніше за все, буде не робити ставки на ігри улюбленої команди, особливо якщо суперник досить сильний або дуже важливий матч. Занадто велика спокуса, видати бажане за дійсне і заплатити за промах.

Вивчайте команди, щоб мінімізувати помилки. А якщо робити ставки на спорт онлайн, обдумано і уважно, то ваш статус професійного гравця нічого не загрожує.

Перед початком ставок на спорт важливо визначити ризики, правила гри і фінансові можливості. Необхідно точно знати доступні засоби для гри і скільки можна втратити без зміни звичного стилю життя.

Важливо встановити відсоток від капіталу, який можна виділити на ризики в кожній ставці на спорт. Краще брати не більше 1% .Поднімая відсоток доведеться ретельніше вибирати спортивні події.

Для підвищення успіху концентруйтеся на одному виді спорту і ретельно вибирайте події, щоб не розпорошуватися і пильно вибирати інформацію для аналізу.