Застосування алюмінієвих куточків

Залежно від технології, що використовується для виготовлення і сфери застосування алюмінієві куточки класифікуються на кілька типів. Так, рівнополочні вироби використовуються для підвищення декоративних і міцних показників аркових конструкцій - їх простіше монтувати. Нерівнополичний алюмінієвий куточок - конструкція, що володіє високою жорсткістю і механічною міцністю. Це все, в сукупності дозволяє використовувати її навіть для зміцнення залізобетонних конструкцій в умовах, де в силу тих чи інших причин використання стали не виправдано (наприклад, в атмосфері підвищеної вологості).

Купить алюминиевые уголки можно на этом сайте по лучшей цене

Анодовані куточки нерідко використовуються як декоративні елементи - плівка, створювана на його поверхні, дозволяє зберігати виробу свій зовнішній вигляд довше, ніж та, що утворюється природним шляхом. Перфорований алюмінієвий куточок - облицювальний елемент, який застосовується для фіксації геометричних форм конструкцій і виробів, зроблених з м'якших матеріалів, але при цьому до них пред'являються досить чималі вимоги, пов'язані з обмеженням по масі. Профільований куточок - це продукт, який найкраще може володіти більш складним профілем (конкретна форма залежить від конкретних вимог), що знаходить собі широке застосування в роботах з облицювання і стикування різнорідних елементів будівельних конструкцій.

Де використовують куточки з алюмінію?

Алюміній - менш жорсткий, але і більш пластичний матеріал, ніж сталь, тому складні форми і профілі простіше катати саме з цього матеріалу. Також варто відзначити, що він не схильний до корозії, що робить його використання повністю виправданим там, де міцність не настільки важлива, як корозійна стійкість і естетичні показники. Алюмінієвий куточок знаходить собі широке застосування у виробництві вікон - профілі з цього матеріалу в більшій мірі надійні і довговічні в порівнянні з пластиковими. Також він використовується при монтажі перегородок в адміністративних будівлях і в інших місцях, де естетичні якості важливіше міцних показників (для просто перегородки, що не є несучою конструкцією, зовнішній вигляд важливіше). Застосовується він і в меблевому виробництві - більшість напрямних в шафах, куточків, елементів обрамлення робиться саме з алюмінію.