Дизайн інтер'єру маленької Ванної Кімнати

дизайн ванной Кожна людина в добу проводить у ванній кімнаті і туалеті більше години.Ванна - одна з найбільш функціональних кімнат у будинку. Ще зовсім недавно ванні кімнати робили невеликими, і на дизайн ванної часто не звертали ніякої уваги.Останнім часом інтерес до дизайну ванних кімнат став зростати.Ванні кімнати вже намагаються оформляти так, щоб вони поєднувалися із загальним стилем всього будинку.Зараз у торгових центрах незліченну різноманіття оздоблювальних матеріалів, сантехніки, декору для ванних. дизайн санузла Як у всьому цьому розібратися? Що підібрати для себе? Ці питання напевно задають собі багато хто.В останні кілька десятиліть зріс інтерес до кутових великим ваннам, отже і розміри ванних кімнат стали збільшуватися.Найчастіше в квартирах переплануванні піддаються саме ванні кімнати та санвузли.

Велику роль у дизайні ванної кімнати грають звичайно її розміри і планування, але також визначальними є і технічні можливості, і матеріальна сторона.

Перш ніж починати ремонт у ванній або туалеті, що передбачає заміну сантехніки і аксесуарів, краще спочатку проконсультуйтеся з фахівцем-сантехніком і детально виміряйте своє приміщення.

 

Часто буває, що ще до початку ремонту господарі придбали сантехніку та меблі для ванної просто, потомучто вона їм сподобалася в магазині, а коли привозять її додому, виявляється, що вона не підходить за розмірами.Отже немає можливості поставити її туди, куди планувалося спочатку.Щоб уникнути таких випадків - заздалегідь виміряйте розміри стін, висоту у ванній кімнаті, уточніть, як і де проходять комунікації, труби, стояки і т.д. і перш, ніж приступати до покупок проаналізуйте потреби і побажання всіх членів вашої родини.

 

Сучасна ванна кімната - це поєднання високих технологій, грамотного дизайну та інженерних ідей.

Ось деякі поради з організації простору ванної кімнати.

 

Як правило, основна мета перепланування і оформлення ванної кімнати - розширити простір.Існує безліч дизайнерських прийомів для рішення ванних кімнат: для маленьких ванних кімнат вдалим може виявитися варіант з підвісним унітазом і умивальником - при такій інсталяції візуально розвантажується простір.

Возможно вам понравится

Інтер'єр від Євгенії Ніренбург - domchel.ru
Найбільша за площею кімната батьків, поєднана з ванною.Два цих приміщення розділяє .. Так, інтер'єр їдальні-кухні доповнений деталями в модному сливовому тоні, у вітальні - сині шпалери і текстиль, акцентом в кімнаті дівчинки став рожевий колір, у хлопчика - свіжий зелений.