Будинок з газобетону 10х10

Розглядаючи газобетон в якості основного матеріалу для зведення несучих стін, необхідно враховувати деякі характеристики даного будівельного матеріалу. Основним його недоліком є його пориста структура, яка дозволяє безперешкодно проникати в пори вологи і агресивних газів, що знаходяться в навколишньому середовищі. Для усунення цього недоліку необхідно приймати методи захисту від прямого дотику матеріалу з навколишнім середовищем. Найбільш поширеними методами такого захисту є оштукатурювання, просочення гідрофобними складами і облицювання різними оздоблювальними засобами.

Компания алекс-групп своим клиентам предоставляет широкий выбор газоблоков.

Ще одним недоліком, яким характеризуються всі ніздрюваті бетони, є недостатня міцність матеріалу на вигин. Тому, будинок з газобетону 10х10 , повинен мати достатню твердість фундаменту, яка виключає ризик деформації стін. Оптимальним типом фундаменту для подібних будівель вважається монолітний стрічковий фундамент або цільна бетонна плита, укладена на піщану прошарок. Незважаючи на деякі недоліки досить часто використовується в малоповерховому житловому будівництві. Причиною популярності пористих бетонів є невелика вартість, в порівнянні з традиційними будівельними товарами і високі експлуатаційні якості.

Газобетон є штучним каменем, що отримується в результаті змішування вапна, піску і цементу. У процесі змішування компонентів в суміш додається алюмінієва пудра, яка викликає хімічну реакцію, що супроводжується виділенням великої кількості газів. Саме ці гази утворюють численні пустотілі пори в матеріалі, що є причиною його низьку теплопровідність. За своїми показниками газобетон відрізняється досить високою міцністю і екологічною чистотою. Вага стандартних газобетонних блоків варіюється в межах від 300 до 600кг / м3. Для малоповерхового житлового будівництва, як правило, використовуються газобетонні блоки з щільністю від 400кг / м3. Менша щільність значно знижує показники механічної міцності матеріалу. Цей матеріал використовується, порівняно, недавно. Його застосування в будівництві приватних будинків не перевищує 50 років. Однак, завдяки своїм високим експлуатаційним характеристикам і невисокою ціною, він стає все більш затребуваним.

На сьогоднішній день, проектувальники і архітектори готові запропонувати проект на Ваш вибір, щоб звести будинок з газобетону 10х10 практично будь-якої складності, поверховості і будь-якої форми стін.