Камінні печі з талькомагнезита

Піч-камін, це не просто красивий камін, але ще і унікальне джерело тепла, який в змозі опалювати будинок, створюючи корисний мікроклімат і роблячи будинок по-справжньому незалежним від погодних примх і зовнішнього опалення. Печі-каміни виробляються в Фінляндії з натурального каменю талькомагнезита, що володіє унікальними властивостями швидко проводити, накопичувати і довго віддавати тепло.

Заказать и купить печи камины в Украине Вы можете на сайте tulikivi.com.ua.

Природний камінь вулканічного походження - талькомагнезит, що використовується для виробництва теплоаккумулюючих камінів, можна назвати ідеальним другом вогню. Він володіє унікальними властивостями швидко проводити і протягом довгого часу віддавати накопичене в ньому м'яке, корисне тепло. Ці дві властивості зробили цей камінь ідеальним пічним матеріалом: у порівнянні з цегляною піччю, піч з талькомагнезита аналогічної потужності важить в 2,5-3 рази менше і в 8-9 разів швидше починає віддавати тепло. Цей камінь підходить для багатьох дизайнерських рішень печей-камінів, дозволяючи створювати моделі класичного і сучасного дизайну.

Якщо ви хочете купити камін більшою мірою для створення теплої атмосфери, ніж для обігріву, в цьому випадку ми рекомендуємо вам познайомитися з нашим модельним рядом легких і інтер'єрних камінів для будинку. У них добре поєднується елегантний позачасовий дизайн і легкість експлуатації.


Для тих, хто любить смачно поїсти, прекрасним вибором стане камінна піч з духовою шафою. У печах з духовою шафою, зроблених з талькомагнезита, вогонь розпалюється безпосередньо в духовці, що позволяяет прогріти її до 350-400 С і приготувати масу смачних страв. Аромат свіжоспеченого хліба буде незмінно створювати атмосферу домашнього тепла і затишку у Вашій оселі.

Велика колекція печей-камінів з талькомагнезита дозволяє підібрати камін під індивідуальні потреби. Для сучасних інтер'єрів підійдуть камінні печі з талькомагнезита з прямими строгими лініями, для класичних інтер'єрів - печі з панорамними дверцятами і кутові моделі. Для тих, кому не підходить сірий колір, варто придивитися до печей-камінів з зовнішнім оздобленням керамікою. При виборі печі-каміна з талькомагнезита важливо звернути увагу на габарити, площа обігріву, час досягнення 100% потужності і час, через яке піч буде віддавати 25% номінальної потужності. Маса печі є важливим параметром, від якого залежить здатність печі зберігати тепло протягом тривалого часу.

Всі печі-каміни мають стандартне нижнє підключення димаря. Якщо нижнє підключення димаря з якоїсь причини не підходить, можна вибрати модифікацію з верхнім підключенням по окремому замовленню. У кресленні каміна можна подивитися місце підключення димаря, воно відзначено червоною лінією для нижнього підключення (стандартно), кружком - для верхнього (опція). Багато моделей печей-камінів можна збільшити за висотою, замовивши додатковий ярус висотою 300 мм.