Оздоблення будинку зробленного з дерева

Дерев'яні будинки, построенниеіз бруса або колод, є найбільш екологічно чистими будівлями. У них легко дихається, вони прекрасно зберігають тепло взимку і прохолоду влітку. У кожному дерев'яному будинку є своя енергетика, яка відчувається, як тільки потрапляєш всередину будинку. Саме ці якості зробили їх такими популярними.

Есть возможность купить недвижимость на северном Кипре по самой выгодной цене.

Побудувати будинок з бруса можна в найкоротші терміни, але на цьому будівництво не закінчується. Дуже важливо провести грамотно внутрішні роботи, так як від них залежить, яка атмосфера буде всередині будинку і подальша його експлуатація. Основним і найважливішим етапом у внутрішній обробці є обробка стін захисно-декоративними складами.

Оздоблення внутрішніх стін

Дерев'яний будинок, за великим рахунком, не вимагає якоїсь додаткової обробки, йому властива своя декоративна краса. Єдино, чого потребує будь-який будинок з дерева - це в захисті від гниття, шкідників і вогню. Для цього на сучасному ринку існує безліч засобів. Всі їх можна розділити на два види: захисні і тонують. Завдяки сучасним технологіям стали випускатися екологічно чисті склади, які з часом не втрачають своїх властивостей, не виділяють шкідливих речовин, дають необхідний захист навіть від сонячних променів. Склади, виготовляються з природних компонент, наприклад, з натуральних восків або масел. Цими складами обробляються не тільки внутрішні стіни, але і зовнішні. Зовнішню обробку стін необхідно оновлювати через 5-7 років, так як з часом будь-яке покриття втрачає свої захисні властивості.

Декоративно-захисні склади відрізняються своєю вартістю, є бюджетні, а є більш дорогі і якісні. Природно, бажано на таких матеріалах не економити, тоді покриття продовжить термін служби будинку. Всі кошти мають в своєму складі речовини, які захищають дерево від гниття, шкідників, зайвої вологи і впливу ультрафіолетових променів. Спочатку обов'язково наноситься шар грунтовки, який служить для вирівнювання поверхні, щоб якісно нанести фінішне покриття. Фінішних шарів повинно бути не менше двох. Ці шари можуть виконувати не тільки захисну функцію, а й тонувати поверхню стін, надаючи їм певні відтінки.

Етапи внутрішнього оздоблення

Якщо внутрішня обробка передбачає не тільки покриття захисно-декоративними складами, а й використання іншого оздоблювального матеріалу, то потрібно пам'ятати, що дерев'яний будинок дає усадку протягом 3-х років, а для остаточної усадки необхідно 6 років. Під час усадки висота приміщень може зменшитися до 3 см, тому жорстку обробку може повести.

Основні етапи внутрішньої обробки:

пристрій підлогових покриттів;

підшивка стелі;

установка вікон і дверей

монтаж сходів.

Підлоги можуть виконуватися з будь-яких підлогових покриттів, яких на сучасному будівельному ринку великий вибір. Вони можуть бути м'якими в вигляді ковроліну, або твердими: масивна дошка, ламінат та інші. Вибір підлогового покриття залежить від приміщення, в якому його будуть стелити.