Послуги вантажників – коли необхідна додаткова чоловіча сила

Не кожен член сім'ї готовий взяти на себе таке важке у всіх сенсах завдання, як перенесення меблів і речей під час переїзду. А «перекласти» цей вантаж на плечі знайомих – не самий надійний варіант. Краще довірити таку роботу людям, які займаються цим щодня – вантажникам.


Чи можна розрахувати необхідну кількість вантажників?
Щоб переїзд не затягнувся через довге навантаження-розвантаження речей і меблів, потрібно правильно розрахувати кількість задіяних у роботі людей. Для цього необхідно:
• знати кількість підготовлених коробок, меблів і великої побутової техніки;
• знати максимальну вагу самого важкого предмета (диван, холодильник або ін.);
• визначити приблизно час, який ви готові витратити на перенесення всіх коробок у машину на старому місці і вивантаження з вантажівки на новому.
Коли потрібно розрахувати, скільки вантажників необхідно конкретно для вашого переїзду, використовуйте наступні критерії підрахунку:
• максимальна вага для підйому одному вантажнику – 60 кг тобто, для перенесення холодильника необхідно задіяти мінімум двох вантажників;
• щогодини у робітника має бути перерва тривалістю 10 хвилин;
• якщо вантажники у Львові замовляються на цілий день, то після 4-х годинної роботи їм необхідна перерва на обід (30 хвилин);
• мінімальний час, який оплачується замовником, 2 години.


Таким чином, визначивши критерії, з якими доведеться працювати вантажникам безпосередньо за вашим замовленням, і, наклавши на них вищеописані умови праці, ви можете визначити оптимальну кількість осіб, необхідних вам в допомогу для переїзду.


Ціна на послуги вантажників у Львові
Але найголовніша умова продуктивності праці вантажників – це їх професіоналізм, відповідальність і можливість знайти вихід із складної ситуації. Адже, як винести диван по сходовому прольоту в теорії знають усі, а як спустити його на вулицю, розвертаючись на маленьких майданчиках, і не подряпати бильця – знають тільки професіонали.


Компанія «УРА! Переїзд» пропонує вигідну ціну на послуги вантажників у Львові – 80 грн/год. При цьому округлення витраченого часу йде кожні 15 хвилин у меншу сторону. Тобто вам не доведеться платити за додатковий годину, якщо виконання замовлення зайняло 2 години 10 хвилин, ви заплатите все одно за 2 години! А знання наших працівників про підводні камені, які зустрічаються під час переїзду, лише прискорює весь процес.