Стиль Шеббі шик

Шеббі-шик - це стиль дизайну інтер'єру, якою включає в себе обстановку і речі, що мають вигляд потертості, поношенности. Уявіть інтер'єр в спокійних тонах, що поєднує в собі елементи вантажного і нового декору. А також жіночні акценти, і у Вас почне вимальовуватися картинка стилю Шеббі шик в інтер'єрі. Найлегше досліджувати оригінальний стиль його історію за допомогою колекції фотографій. Можливо, у Вас вже є тверде розуміння цього стилю дизайну, або, Вас мучить питання: «Що таке Шеббі-шик?».

Пропонуємо подивитися, можливо, навіть почерпнути натхнення для свого наступного проекту дизайну.
Термін "Шеббі-шик" зародився в 1980-х роках, коли розкіш і декаданс в інтер'єрах займали центральне місце. Від елегантних пентхаусів до багатоквартирних будинків, заповнених блискучим мармуром і латунню, витончений стиль панував всюди. У цей час з'явився альтернативний погляд на простір, наповнений дорогими речами з історією. Речами зі злегка сколеній фарбою, а також вінтажними знахідками жіночного стилю. Так народився стиль Шеббі-шик!

Є безліч елементів, які допомагають охарактеризувати цей напрям в домашньому декорі.
По-перше, зношена меблі створює античний вигляд. Деякі предмети меблів є справжнім антикваріатом, що розкриває шари фарби під потрісканим зовнішнім шаром. В інших випадках, меблі піддається шліфовці іншим методам обробки, що дозволяє надати їй такий собі зістарений вигляд. Спеціальні глазурі і обробки також можуть створити твір з відчуттям тривалої історії.
М'які, комфортні тканини популярні в декорі Шеббі шик. Бавовна і льон є найкращим вибором для створення потрібного настрою. Жіночні, квіткові візерунки на тканинах, а також старовинний текстиль можуть служити як красиві акценти. Чохли безумовно є ключовою рисою цього стилю.

М'які відтінки панують в Шеббі шик інтер'єрі. Яскравий білий або бежевий завжди популярні, також як пастельні, такі як рожевий, лавандовий і світло-блакитний. Але яскраві відтінки, наприклад, бірюзовий також може бути використаний, особливо коли мова йде про розписної меблів.

Не забувайте про роль вантажних аксесуарів в Шеббі шик просторі! Чи є ці аксесуари істинними старовинними антикварними предметами (люстри, фарфор та інші предмети). Або абсолютно нові речі, які виглядають старовинними (серветки, посуд і багато іншого), загальний ефект буде просто чарівний.


Важко говорити про це стилістичному напрямку без визнання ролі, яку зіграла Rachel Ashwell в підйомі його популярності. У той час як стиль бере свій початок в Англії в 1980-х роках, Рейчел відкрила свій перший магазин в Каліфорнії в 1989 році. Саме в Каліфорнії Ешвелл представила свої відомі чохли. Виводячи зістарені елементи на перший план в загальному дизайні, вона також показала, якими цікавими навіть елегантними можуть стати знахідки з блошиного ринку. У цьому полягає диво!

 

Для продажи авто и квартира оценка стоимости от профессионалов по выгодной цене.

 
Якщо Ви ставите питанням, як створити потертий шик, дотримуйтесь вищезгаданої формулою. Змішайте старе з новим, але обов'язково переконайтеся, що меблі досить зручна. Додайте чохли! Розпродажі в меблевих салонах, антикварні шоу і блошині ринки є прекрасним місцем, щоб знайти «старий» предмет, який чудово впишеться в домашній інтер'єр.

Ви можете знайти предмети з потертим декором потрібного стилістичного напряму в асортименті роздрібних магазинів, так як предмети здатні має різні вирази. Деякі аксесуари представлені в простому прованському вигляді, в той час як інші межують з богемою.

Ніщо не зрівняється з захоплюючою прогулянкою і знайомством з популярним стилем дизайну, який пережив відродження в останні роки. Ясно одне: Shabby chic залишиться панувати ще досить тривалий час!