Як вибрати бензопилу?

На перший погляд практично неможливо визначити професійна або побутова бензопила перед вами.

Хорошими помощниками в хозяйстве будут бензопилы, купить Вы их можете в магазине по выгодной цене.

У чому ж відмінність? І за якими критеріями вибираємо бензопилу? Професійний інструмент могутніше, більше, довговічніше і присутній автоматика на управлінні пилкою.

Отже, побутові пилки, менше в розмірах, легше, чому так да тому що середовище їх застосування: сад, город, дача. Побутовий пилкою біс перепочинку працювати не можна, її конструкція не призначена для довгої безперервної роботи внаслідок, чого вона дуже швидко вийде з ладу.

Бензопила пиляє спеціальної втулочно роликовим ланцюгом, на якій є ріжучі зубці. Що б класифікувати пилки використовують розмір кроку ланцюга. Крок це величина розпилу. Природно чим менше крок тим, слабея вона пиляє. Сильніші бензопили з великим кроком, створені для великих професійних навантажень.

Дуже важливо, як і де знаходиться двигун пилки. Якщо його розташування перпендикулярно шині, це означає, що у пилки зміщений центр ваги, отже, виникнуть незручності при використанні бензопили.

Так само існують пилки з поздовжнім розташуванням двигуна. Баланс у таких пив на висоті, а значить, і працювати такий пилкою буде дуже зручно.

При виборі пилки, потрібно обов'язково звертати увагу на, то, як влаштовано натяг ланцюга. Якщо воно регулюється гайковим ключем, це надає додаткові труднощі.


А якщо у пилки є вбудоване регулювання натягу ланцюга, то проводити регулювання можливо без особливих проблем.

Так само бензопила оснащена гальмом. Він сприяє безпеці роботи на цьому інструменті. На дорогих пилах виробники ставлять гальмо, який залежить від лівої руки. І при нештатної ситуації, закушування або падінні гальмо спрацьовує автоматично.

Так само різка зупинка двигуна призводить до несвоєчасного зносу двигуна і що б це не відбувалася, деякі виробники ставлять на пилки редуктори з пластиковими деталями, які при різкій зупинки ламаються, тим самим рятуючи двигун від поломки.

У сучасних бензопилах виробники встановлюють термореле, яке оберігає двигун від перегріву.

Закінчуючи цю статтю, хочеться зауважити що, купуючи пилку, зверніть увагу на подвійну ізоляцію.

Так само не забувайте, що будь-якому двигуну потрібно обкатка на холостому ходу.

І останнє не забувайте одягати окуляри для захисту очей техніка безпеки повинна бути на першому місці.