Дизайн інтер'єру спальні

Чим пофарбувати дерев'яний будинок зовні? Хіти та новинки 2014  

Захисно-декоративні покриття для будь-яких типів архітектурних споруд і конструкцій з дерева являють собою лессирующие склади.Вони не тільки усіляко захищають деревину, але й дозволяють імітувати будь-які, найцінніші породи дерева на тій же соснової дошки.Поговоримо про хіти та новинки 2014 року - прозорих покриттях Sikkens для зовнішніх робіт.

  Трійка Морфея: матрац, подушка, ковдра Tempur  

в салоні «Лабораторія сну» системи сну, predlagaûŝem ортопедичні матраци, подушки, регулюється створена і аксесуари Tempur - нові гості.Цього разу дізнатися, за допомогою яких технологій легендарний бренд Tempur пропонує підвищити якість сну і відпочинку, приїхав Роман Костомаров, спортсмен, фігурист, олімпійський чемпіон.

  Змішувачі для кухні, ванні і душі. Чому помилка?  

KLUDI запропонував світ кращим, технічно bezuprečnye smesitelej рішення для кухні та ванної кімнати, системи duševye і змішувач для медичного učreždenij.Компанія першою в світі відкрила напрям кухонних змішувачів! Поговоримо про інновації KLUDI, що змінили рівень комфорту користування змішувачем.

Бібліотека з дерева з зоною кабінету. Що відрізняє ексклюзивний рівень?  

В ексклюзивних інтер'єрах, які оформляються авторськими виробами на замовлення, столярні елементи відіграють домінуючу роль.Сьогодні ми поговоримо про особливості та видах столярних виробів, що виготовляються на замовлення, для інтер'єрів бібліотек і кабінетів.З їх допомогою тут створюють атмосферу персонального комфорту і краси, яка і відрізняє справжній ексклюзив.

Огородження зі скла і металу  

Огородження зі скла і металу застосовні повсюдно.Ними обладнують сходи, балкони, балюстради та галереї квартир, заміських будинків, адміністративних, офісних будівель, автосалонів, розважальних центрів, вони зустрічаються в шоу-румах і торгових центрах...

Возможно вам понравится