Дизайн Інтер'єру Довгою Вузькою Кухні

Тип кухні для вікна vitražnoe  
(Колишній балкон).

 

Читач Питання

 

Добрий ден! У нашому довгою вузькою кухня 3, 95h2, 50 м в odnokomnatnoj квартирі.Хочемо використовувати її як кухню-вітальню. Потрібна ваша допомога і порада в розстановці меблів. Кухня закінчується вітражем замість балкона і вікна (фото додаю), навпроти - вхід у вигляді арки.Вже замовлено кухонний гарнітур кутовий (1, 50х2, 00) і диван-ліжко (2, 10х1, 45).Холодильник планую перемістити в балконну частину. Підкажіть, як можна оформити інтер'єр вузької кухні.

 

відповіді дизайнери

 

Варіант 1

 

Холодильник встановлюється на лоджії, тим самим збільшується корисна площа кухні.Стіл розміщуємо у вітражного вікна: зручно і не захаращує простір, крім того при такому плануванні стіл розташовується близько до холодильника.

 

В результаті такої розстановки меблів у вас достатньо місця для установки що розкладається, стола-трансформера і прийому гостей (є можливість розміщувати складні стільці на лоджії).Дивитися фільми за їжею не дуже корисно, а от з дивана телевізор відмінно проглядається.Виконано основна вимога господині: досить місце для того, щоб розкласти диван-ліжко.

 

На фото:

 

Обороти увагу arochnиy зміни balkonnиy опубліковано: его ploskosty derevom вишиті в тон в стінах.

 

Для прийому гостей стіл трансформується на повну ширину і ставиться перед диваном.У цьому випадку консоль може пересуватися для більш комфортного розміщення гостей за столом.

 

Дизайнер радить обирати консоль відповідно до стилю декоративного оформлення стіни над нею.Так, якщо ви зупинитеся на дерев'яних рамках, доречна буде класика.Якщо ж оберете стікери, куди краще під ними буде виглядати консоль в сучасному стилі.

 

Варіант 2.

 

Планування відрізняється тим, що холодильник встановлюється в кут ближче до лоджії, не захаращуючи простір кухні.А обідня зона розміщується безпосередньо на колишній лоджії, біля вітражного вікна.

 

Фотошпалери, несучі зображення з лінійною перспективою, візуально розширюють Інтер'єр кухні вузька конфігурація.

 

Журнальний столик НЕ mešaet перетворення диван-ліжко.Навпаки, на нього зручно поставити кухоль чаю за переглядом фільму.А у вечірній час при розкладеному дивані його можна використовувати як приліжковий.

Возможно вам понравится