Інтер'єр Дизайн Маленькій Кухні Фото

Дизайн інтер єру маленький

При роботі з сайтом меблевої компанії  
«Народні кухні від Лорето»  
необхідно ретельно опрацювати сторінки сайту:

 

Інформаційне вікно буде закрито через 3 секунди.

 

фото кухні в хрущовці, готові дизайн проекти планування маленької малогабаритної кухні

 

Всі ми добре знаємо скільки проблем виникає при підборі меблів для кухні малогабаритних квартир.Найбільш яскравим прикладом є маленька малогабаритна кухня в хрущовці см.фото. Хочеться придбати компактну, затишну, зручну кухонні меблі для маленької кухні, але куди НЕ сунься, всюди одне і те ж - стандартна кухонні меблі, та ще біда не тих розмірів, які потрібні насправді.Вам допоможе меблева фабрика «Народні кухні від Лорето».

 

Наші професійні дизайнери розробили спеціальну довгострокову програму: нестандартна малогабаритна маленька кухня в хрущовці на замовлення всього за 3 робочих дні від виробника Москва.

 

Для початку радимо Вам подивитися каталог фото малогабаритних маленьких кухонь, вже встановлених у наших замовників на дому.Далі, зробіть чорновий вимір приміщення, згідно сторінці "Замір приміщення кухні".Прорисуйте ретельно газовий стояк (якщо він існує) з усякими відводами від нього, врахуйте розташування труб і радіатора опалення, виступ підвіконня від площини стіни, всілякі ніші, короби, виступи, вікно в санвузол і т.д. Зніміть габаритні розміри вже придбаної Вами побутової техніки.Визначтеся з плануванням: кутова кухня або в лінію. Підберіть вигляд, колір, меблеві фасади для кухні, накидайте ескіз дизайн проекту Вашої майбутньої кухні, зателефонуйте (служба порятунку для Вас) і приїжджайте до нас в офіс на меблеву фабрику «Лорето».Ваші malogabaritnaâ Техніка для кухні Стейн справжнім польові Бої за кожен міліметр вільного простору Маленька кухня OSOBENNO в hruŝëvke.

 

Враховуючи наш вже більше 20 річний досвід, ми розробимо сучасний індивідуальний дизайн проект маленької кухні см.фото, спроектуємо кутові або в лінію кухні, виготовимо будь-які нестандартні модулі по потрібним Вам розмірами, підберемо матеріали, комплектуючі, меблеві аксесуари, фурнітуру, колір пластику лицьової обробки фасаду, тим самим Ваша компактна недорога маленька малогабаритна кухня стане красивою, функціональної, зручною і затишною .Допоможемо з придбанням малогабаритної побутової техніки, що розміром по ширині 450 мм.

 

Нехай буде навіть найскладніший дизайн-проект маленької кухні в хрущовці - термін виготовлення всього 3 робочих дні.

Возможно вам понравится

10 кращих дизайн інтер єрів
10 кращих дизайн інтер'єрів
Дизайн інтер єрів
Дизайн інтер'єрів