Кухня з Балконом Дизайн Інтер'єру

дизайн інтер єру кухні з
Відлуння Шале: дизайн інтер'єру квартири площею 88 кв. м  
Власники квартири площею 88 кв.м - сімейна пара середніх років. Максимум часу проводять у відрядженнях, шукають спокою і тиші в ритмі маленького мегаполісу.Не бояться експериментів, змішання різних стилів в інтер'єрі.  
Спочатку квартира представляла собою прямокутне простір, що поєднує в собі невелику кухню, спальню, туалет, ванну кімнату.З передпокою і коридору двері вели в різні приміщення.  
Для того, щоб виконати перепланування квартири, знадобився демонтаж стін.Таким чином вдалося розділити простір на дві зони: вітальню, об'єднану з кухнею і ізольовану спальню.
Стилістика інтер'єру оновленої квартири - поєднання сучасних меблів та використання прийомів обробки деревом і каменем.
Проект виконувався з дотриманням основних вимог власників квартири - ізольована спальня, суміщення простору кухні і вітальні, оформлення балкона в стилі, відмінному від сучасних досить холодних, на думку сімейної пари, інтер'єрів.
У затишній вітальні з'явився розкладний стіл, що має два рівні регулювання по висоті.При бажанні його можна розкласти на обідній. В оформленні стільниці кухонного гарнітура і барной стійки використовувався штучний камінь.У передпокої встановлені шафи-купе, виготовлені за індивідуальними розмірами та ескізами нашою компанією.
У передпокої встановлений шафа-купе. Його дзеркальні дверцята дозволяють збільшити невеликий простір приміщення.Тут же розмістився комод квадратної форми, поділений на чотири секції.В умовах невеликої квартири він стане додатковим місцем для зберігання.
Будинок твоєї мрії - дизайн інтер'єру та меблі на замовлення!

Возможно вам понравится