Цікаві Ідеї в дизайні інтер'єру

Цікаві ідеї в дизайні
Здравствуйте!  
Мене звуть, і я хочу запропонувати вашій увазі своє улюблене дітище - спільнота :)  
Основна ідея спільноти:  
- Співтовариство, присвячене найбільш цікавим дизайнерським знахідкам і сучасним світовим тенденціям у галузі архітектури, дизайну предметів, інтер'єру, меблів, ландшафту, автомобілів, їжі, одягу і всього іншого, що талановита людина може зробити красивим і зупиняє погляд.
Спільнота виросло в 2007 році з особистого блога про красу і дизайні.Однак у міру розвитку і розширення моїх особистих інтересів і планів на життя, розвивалося і спільнота, розширювалася його тематика.У результаті концепція «моя шкатулка для коштовностей» зазнала значних змін і трансформувалася в концепцію «дизайну навколо».Ми можемо навіть не замислюватися про це, але насправді дизайн оточує нас всюди: це і стильні свята, і незвично упаковані подарунки, і красива сервіровка столу, і архітектура приватного будинку, і розкішна новорічна ялинка, і затишна квартира, і сади з ландшафтним дизайном, і екзотичні готелі ... Одним словом, все, що щодня оточує нас у нашому повсякденному житті і те, що здатне зробити її цікавою, яскравою, стильною і запам'ятовується.Саме цьому і присвячено зараз співтовариство.  
Основна мета спільноти:  
Основна мета цієї спільноти - показувати красу, розвивати почуття стилю, давати читачам натхнення для творчості і ділитися цікавими ідеями, щоб вони змогли самостійно створювати навколо себе сучасну, стильну і зручну індивідуальну життєву середу.
Аудиторія спільноти:  
Близько 70% читачів спільноти - жінки.«Ядро» аудиторії - жінки у віці 20-35 років. Найімовірніше, це дівчата, які збираються заміж, мріють про казкове весілля і шукають цікаві ідеї для натхнення, або дівчини, які вже вийшли заміж, обзавелися своїм власним будинком і хочуть зробити його гарним і затишним.

Возможно вам понравится