Дизайн Інтер'єру однокімнатні квартири Фото

 

На фото:

 

Вихідний план однокімнатної квартири в будинку серії П-46.

 

Запитання читача

 

Всі журнали публікують фото красивих будинків з життя, мало застосовної до наших реалій.Подібний дизайн інтер'єру підходить для холостого чоловіки, але що робити родині з дитиною? Адже мільйони росіян живуть у невеликих квартирах, придуманих і побудованих ще в 1970-90-і роки.Може бути, ви підкажете, як розміститися в одній кімнаті двом дорослим і одній дитині в типовій квартирі будинку П-46? Буду вдячна за вдалий дизайн-проект інтер'єру.

 

З повагою, Ірина, Балашиха.

 

Новий дизайн інтер'єру odnokomnatnoj квартир.Декоратори пропонують відвоювати частину площі біля коридору і зонувати вийшла кімнату за допомогою декількох джерел світла (позначені зеленим) і однієї напівпрозорої перегородки-стелажа.

 

За порадою ми звернулися до декораторам Максиму Картавих і Сергію Сапарова.Вони запропонували невелике перепланування і продумане зонування, яке враховує потреби всіх членів сім'ї.Публікуємо їх дизайн-проект інтер'єру - відповідь нашої читачці.

 

У такій невеликій квартирі не потрібні дві перегородки, що відокремлюють передпокій від кімнати.Якщо їх видалити, площа кімнати збільшиться на кілька квадратних метрів.У пропонованому варіанті дизайну інтер'єру уздовж звільненій стіни розташовується велика шафа, який служить місцем для зберігання всього на світі.Крайню секцію можна виділити для верхнього одягу (адже ми як би позбулися передпокої).А на торець шафи має сенс прикріпити пару гачків для сезонного одягу, шапок і шарфів.

 

V зона для батьків розгорнути Сад-трансформер, kotoryj складається з диванів, вбудований подвійним ліжком і шафою стійок з відкритим polkami.Над кожною зоною вішаємо окремий світильник. Вони можуть бути різного розміру і кольору, але однакові за формою.Не забуваємо додати торшери та настільні лампи, щоб міняти сценарій освітлення залежно від настрою.

Возможно вам понравится