Дизайн інтер'єру ванної Фото

Обробка фотографії

Якщо дизайн інтер'єру квартири виконаний в класичних традиціях, то, як правило, і дизайн ванної підпорядковується обраним канонам.Приміщення в цьому випадку має бути просторим, правильної форми.

 

Класичний дизайн інтер'єру ванної припускає використання дорогих матеріалів і аксесуарів.Виконана з натурального дерева меблі прикрашена декором з позолотою і патиною.Під стать гарнітуру підбирається і сантехніка: раковина - з мармуру, фаянсу з ручним розписом або сплавів міді, позолочені крани, кришталеві вентилі.

 

Природні матеріали - мармур, камінь, керамічна плитка - стають провідними в обробці.Кольорове рішення, в якому витриманий інтер'єр ванної (туалету), також передає природні, природні відтінки: бежеві, коричневі, кремові.

 

Традиційні класичні прийоми - колони, пілястри, венеціанська штукатурка, кришталеві світильники, вітражі - цілком гармонійно вписуються в дизайн ванної кімнати.Стіна за корпусом ванни часто акцентується масштабним мозаїчним панно.

 

В якості стельового покриття перевага віддається практичному натяжній стелі (стельовим панелям).Щоб не порушувати вишуканість обстановки, побутову техніку (пральну машину) краще винести в інше приміщення або ж заховати в затишній ніші.

 

Сучасний варіант

 

Створюючи інтер'єр ванної в сучасному стилі, перш за все, важливо грамотно зонувати приміщення.Проблему типовою планування сучасних квартир - довге вузьке приміщення санвузла - можна вирішити, вибравши більш короткий корпус ванни і розташувавши її не вздовж стіни, а поперек, біля торцевої площині.Якщо простору зовсім мало, ванну можна замінити душовою кабіною.

 

До слова, про шафах. Сучасний дизайн інтер'єру ванної (туалету) використовує найрізноманітніші системи зберігання: крім традиційної тумби з раковиною, це ще й всілякі полиці, стелажі, подіуми - як заховані, так і виставлені на загальний огляд.

 

Система освітлення може обмежитися галогеновими світильниками, вбудованими по периметру приміщення.Колірна гамма не обмежена. Головний акцент сучасний інтер'єр ванної робить на дизайн сантехніки.

 

Мінімалістські моделі, виконані у вигляді кубів з алмазними гранями або нагадують білосніжні лодії, самі по собі притягують увагу і задають ритм.


Печать полиграфии в Москве календари с логотипом. Скидки до 25% на печать

Возможно вам понравится