Кухня Дизайн Інтер'єр

дизайн інтер єру кухні фото
Вибираємо підлогу для кухні - 8 найзручніших підлогових покриттів  
1. Кахельна плитка  
Плитку легко мити, вона довговічна і добре виглядає.Але багатьох бентежить, що плитка твердий і холодний матеріал. Альтернативний варіант: килимки на плитці.
2. Пробка  
Пробка - пружний матеріал з хорошою амортизацією.Випускається у формі плитки або дощок. Один з безперечних плюсів пробки в тому, що вона здатна до самовідновлення, але і на ній все ж можуть утворюватися подряпини і вм'ятини.Запобігти їх появі допоможе захисний віск або поліуретан.
3. Натуральний лінолеум  
Натуральний лінолеум виготовляється з поновлюваних матеріалів: лляне масло, соснова каніфоль, коркове борошно.Він м'який, але, при цьому, вельми довговічний, а різноманітність забарвлень порадує навіть самих розбірливих покупців.Обробіть лінолеум спеціальним захисним просоченням, і він буде служити вам довгі роки.
4. Каучук  
М'який, пружний і довговічний каучук - ідеальне рішення, якщо ви плануєте проводити біля плити силу-силенну часу і не хочете страждати після цього болями в спині і суглобах.Після установки каучукового статі всі шви необхідно буде обробити спеціальним складом, а потім повторювати дану маніпуляцію кожен рік або два.
5. Вініл  
Вінілові підлоги - популярний бюджетний варіант підлогового покриття з нескінченною кількістю варіантів колірних рішень і стилів.Тим не менш, його досить легко пошкодити, тому він не такий довговічний, як інші представлені тут варіанти.
6. Дерево  
Дерево - теплий і міцний матеріал. Після настилання дерев'яних підлог обробіть шви спеціальним складом, захистивши їх тим самим від згубного впливу вологи та бруду, і вони прослужать вам довгі роки.
7. Бамбук  
Бамбук має практично ті ж характеристики, що й дерево.Головне, зупинити свій вибір на бамбуку «Мосо» - це самий міцний і довговічний вид бамбука.
8. Ламінат  
Ламінат, як і вініловий підлогу, є бюджетним варіантом підлогового покриття.Він більш стійкий до вологи в порівнянні з дерев'яною підлогою, але його, на відміну від дерева, не можна буде обробити і виправити, якщо він раптом пошкодиться.
Ми завжди допоможемо зробити вам правильний вибір:  
# Дизайн # кухня # інтер'єр # леквартір

Возможно вам понравится