Дизайн Інтер'єру Спальні для Дівчата

 

На знімках:

 

Плану devičej спальні

 

Читач Питання

 

Добрий ден.Нещодавно мені виповнилося 18 років, і батьки вирішили віддати мені найбільшу кімнату в квартирі, а самі переїхали в меншу.Я вступила до інституту, і мені потрібно більше місця для навчання. Потрібен робочий куточок, але я втомилася від громіздких комп'ютерних столів, хочеться що-небудь компактне, щоб залишилося місце і для сну, і для відпочинку з друзями.Не люблю всякі витребеньки в оформленні, краще що-небудь душевне.До того ж я граю на гітарі, хочеться, щоб був куточок для занять. Як це зробити в одній кімнаті - не уявляю! Допоможіть порадами!  
Катерина стверджує, на Балашисі.

 

взяв дизайнер

 

Spalynya - еto особистість простір, де у НУ Людина otdohnuty і rasslabitysya.Особливо це важливо для юної особи. Тому інтер'єр спальні для дівчини повинен бути максимально комфортним, відповідати її захопленням і смакам.Дизайнер Марія Каштанова уважно поставилася до перевагам читачки.У запропонованих варіантах інтер'єру спальні для дівчини ви не зустрінете великовагової меблів і похмурих фарб.Інтер'єри спальні оформлені в непомітних, пастельних тонах.

 

Варіант 1

 

Інтер'єри спальні однаково оформлені, різниться тільки розстановка меблів.У цьому варіанті кімната умовно поділена на дві частини: спальну зону і зону для прийому гостей і роботи.Біля вікна обладнано місце для гри на гітарі - захоплення юної господині.

Варіант 2

 

В цьому рішенні інтер'єру спальні для дівчини робочий куточок переїхав в інтимну зону приміщення.Близьке розташування робочого столу від ліжка полегшує швидкий доступ до комп'ютера для спілкування з віртуальними друзями.

 

Гостьова зона. Інтер'єри спальні в обох випадках вирішені в ніжно-персикових тонах.Навряд чи читачка буде влаштовувати в своїй спальні застілля, тому в цій зоні немає столу, тільки м'яка розслаблююча меблі - диван і крісло з «вушками».До речі крісло може стати місцем і для читання, і для гри на гітарі.Саме тому поруч розмістився високий торшер.

Возможно вам понравится