Дизайн інтер'єру вітальні

Дизайн гостиной Зал займає головне місце в якому будинку. Це приміщення має бути багатофункціональним, тому необхідна особлива ретельність в підході до оформлення залу.Займаючись розробкою дизайну даної кімнати, необхідно врахувати всі нюанси, наступні з особливостей і вимог до даного приміщення. дизайн гостиной фото Зонировать зал необхідно виходячи з його площі. Велику вітальню можна поділити на дві зони: обідню зону і зону відпочинку.Маленький же зал здатний виконувати лише одну функцію, або кімнати відпочинку, або їдальні.

 

Найчастіше зал з'єднують з кухнею, символічно відокремлюючи зону відпочинку за допомогою барной стійки.Для виконання всіх необхідних функцій обох зон, підбирають підходящу меблі, акцентують за допомогою кольору і точкового освітлення. дизайн интерьера гостиной Для світлового оформлення такого роду інтер'єрів діють спеціальні правила, при цьому краще застосувати індивідуальний підхід.

 

Колірна гамма головної кімнати будинку

 

Важливість колірної гами в будь-якому інтер'єрі складно переоцінити.Займаючись підбором палітри для вітальні, слід дотримуватися, як мінімум, основних, класичних прийомів дизайнерського мистецтва.

 

Крім умовного розділення функціональних зон даного приміщення колірна гамма покликана брати участь у корекції просторового дисбалансу.

Возможно вам понравится