Дизайн Інтер'єру в Спальне

интерьер спальни Хочете додати нові нотки у ваші стосунки, трохи романтики? Може бути пора оновити інтер'єр спальні? Зробити це нескладно, потрібно лише трішки фантазії.Можна пограти з кольором і фактурою стін - додати яскраве колірне пляма, незвичайний візерунок або текстуру - якусь родзинку в інтер'єр спальні.Експерементіруйте з фарбами і поверхнями - це додасть вашій кімнаті незвичайні відтінки і збільшить простір.

 

Романтичні стилі для спальні

 

Існують прекрасні, ніжні, витончені стилі інтер'єру, за допомогою яких можна створити дивно романтичну обстановку в спальні.

 

Французький стиль - витончений і витончений, з тонкими витонченими елементами, легкими рослинними візерунками, струмливими і плавно спадаючими тканинами. интерьер спальни Французький стиль в інтер'єрі спальні - це гармонійно підібрані фарби; легкий дотик розкоші, витриманої і елегантною; це історія країни, багатющої своїми традиціями моди і стилю.«Витончений і витончений французький стиль в інтер'єрі»

 

Стиль прованс - лавандовий, чуттєвий, романтичний французький стиль, що ввібрав в себе всі барви природи і ласку сонця Провансу «Стиль прованс в інтер'єрі: лавандовий і запашний»

 

Стиль Шеббі-шик - стиль наречених, витончений, витончений і ніжний.Це стиль троянд, чудового мережива і легкої потертості меблів «Стиль Шеббі-шик в інтер'єрі: романтичний стиль наречених».

 

интерьер спальни в стиле прованс Можна дотримуватися романтичного стилю в усьому інтер'єрі спальні, а можна просто і ефектно створити новий настрій в спальні і нові почуття.Читайте далі як легко можна змінити свою спальню.

 

Колір в інтер'єрі спальні

 

интерьер спальни Почнемо з кольору і емоцій - саме вони визначають наше самопочуття і наш настрій: романтичне або спокійне, грайливе або розслаблене.У мене є чудова стаття про колір спальні «Колір спальні - колір ночі», прочитайте її - там все про квіти, все по поличках розкладено який колір в який період життя і в якій обстановці підходить.І ще ціла азбука по роботі з кольором, барвиста і ілюстрована публікація «Поєднання кольорів в інтер'єрі - наші почуття, наш настрій!»

 

Акцентна стіна - створимо настрій

 

Акценти в кімнаті - незамінна річ.Акценти можна створити за допомогою картин, аксесуарів, текстилю, а можна за допомогою цілої стіни і навіть вікна.Грамотний акцент підкреслює архітектурну особливість кімнати, робить її емоційніше - енергійніше або спокійніше, залежно від того, які емоції ви вкладаєте в інтер'єр вашої спальні.

Возможно вам понравится