Дизайн інтер'єру дитячої кімнати для Хлопчика

З даної публікації ви зможете дізнатися, який дизайн дитячої кімнати вважається сприятливим з точки зору майстра фен шуй.Слідуючи рекомендаціям, наведеним у ній, ви створите приміщення своїй дитині, яке дозволить йому жити повноцінним життям, залишатися здоровим і робити успіхи в школі.

В фен шуй вважається, що великі шафи і об'ємні стінки здатні робити дуже сильний вплив на людей.І якщо їх розміри є сприятливими, значить, життя того, хто проводить багато часу в кімнаті, буде безхмарним.Проте зовсім по-іншому виглядає повсякденність дитини, в дизайн дитячої кімнати якого, включений шафа поганих розмірів.

 

Тому меблі для дитячої кімнати повинна підбиратися ретельно.І найкраще придбати не величезний шафа, а зовсім невеликий комод, відповідний під дизайн приміщення.Так, шафки будуть нижче дитини, а значить, не будуть на нього сильно впливати.Зараз верхній одяг 2014, як, загалом-то, майки і джинси, створюється з матеріалу, який не сильно мнеться.А тому її можна зберігати в просторих шухлядках невисоких комодів.

  дизайн детской комнаты  

Інтер'єр дитячої кімнати повинен бути простим.Краще використовувати в оформленні світлі, пастельні відтінки. Найбільш відповідні поєднання кольорів, в які може бути пофарбована дитяча кімната для дівчинки - це білий і світло-жовтий.Також білий з рожевим сприятливо впливають на психіку дитини, а тому такий дизайн є кращим.Але якщо підходити до цього питання з професійної точки зору, то слід згадати, що оформлення повинне підбиратися, виходячи з даних стовпів долі дитини.Відтінок сприятливою йому стихії значно покращує його емоційний настрій і рівень здоров'я.

 

Дитячі кімнати для хлопчиків зазвичай оформляються в темні тони.Більшість батьків, підбираючи дизайн дитячої кімнати, думає, що сірі або сині стіни сприяють посиленню мужності.Але насправді це не так. Сірий - колір відноситься до металевої стихії, а синій - до води.Перший може викликати агресію у хлопчика, в енергетиці якого багато цієї енергії.Однак вона підвищить імунітет малюка, з ущемленим металом в стовпах долі.

 

Оформлена в сині відтінки дитяча кімната для дитини, зазвичай викликає депресії, плаксивість і психічні відхилення у дитя, у якого в енергетиці багато стихії води.Але дизайн з холодними ...

Возможно вам понравится