Сучасний дизайн інтер'єру кухні

Интерьер японской кухни  
Для японців кухня - це не просто приміщення для готування і трапези, це маленьке життя: японські жителі вміють з'єднати такий метушливий процес, як приготування їжі, і небувалу атмосферу релаксу на своїй кухні.

 

Японський стиль і дизайн ідеальний для середнього та невеликого приміщення, а враховуючи той факт, що більшість російських сімей живуть у невеликих квартирах, такий дизайн можна вважати єдино вірним.

 

Що потрібно, щоб зробити дизайн кухні в японському стилі, щоб відчути, що метушня і спешность вашому житті йдуть на другий план?

 

Кухня в японському стилі

 

Интерьер японской кухни Рік від року виробники кухонь втілюють у життя японський стиль кухні.Японська тема - великий джерело натхнення для дизайнерів зі світовим ім'ям.

 

Основа дизайну a_a]] в японському стилі мінімалізм strong_strong]], натуральне освітлення, природні матеріали.Головна умова - простота і функціонал, адже кухня - і місце для приготування їжі, і місце для обідів і вечерь, і просто місце для приємного проведення часу.

 

Що можна побачити на âponskoj кухні?

 

Интерьер японской кухни На традиційній японській кухні можна побачити безліч пристосувань для приготування їжі: гриль, пароварки, каструлі та сковорідки різних розмірів.

 

На японській кухні присутня безліч елементів, виконаних з дерева: дерев'яна підлога, кухонний гарнітур, стіни, підставки, бамбукові штори і т.д.

 

Також останній напрям японського стилю - застосування металу: антикорозійна сталь використовується повсюдно.

 

Більше Odna otličitelnaâ послуг гостей сучасні кухні âponskoj - Немислимо bytovoj кількість транспортних засобів і ботів: вони слідують не тільки процес приготування, але і обмежити термін зберігання продуктів .

 

ТАКОЖ кількості техніки navoročennoj, МОЕК та інші аксесуари не більше vstretiš або в одній іншій стиль кухні.Причому тепер уже не завжди ця техніка виключно японського виробництва.Втім, переважання японських марок все ще відчутно. Наприклад, газова плита кайзер або кухонний комбайн європейської марки на японських кухнях у відмінності від російських кухонь, можна сказати, рідкість, хоча відомо, що японці стали дуже ласі на все імпортне і західне останнім часом особливо.

Возможно вам понравится