Дизайн і інтер'єр вітальні

Интерьер гостиной  

Еволюція уявлень про інтер'єр вітальні

 

Ще не так давно в ужитку російської людини практично не існувало такого поняття, як вітальня.Подання про справжню вітальні існувало в нашій свідомості зовсім окремо від побуту малогабаритних квартир або комуналок.

 

Гостей зазвичай приймали в найбільшій кімнаті, якщо така була в наявності, в якій стояла стінка з книгами і посудом, телевізор, і диван, на якому, як правило, спав хтось із членів сім'ї.

 

Неодмінним атрибутом такої кімнати також був великий стіл, оточений стільцями, а часто впритул присунутий до дивана для збільшення посадкових місць при мінімумі простору.Нікому і в голову не приходило, що є треба в їдальні, спати - у спальні, а гостей приймати - у вітальні.Ніхто й не замислювався, що вітальня - це обличчя будинку, його візитна картка, приміщення, куди, на відміну від інших кімнат, допускаються всі, навіть випадкові люди.

 

На щастя, часи змінилися, і тепер багато хто може собі дозволити жити так, як це личить людині цивілізованого.Якщо минулого під інтер'єром вітальні мався на увазі типовий набір меблів, тепер такий підхід разом зі своїми принципами пішов у далеке минуле. Интерьер гостиной На сьогоднішній день головними атрибутами гармонійного інтер'єру вітальні є професійний дизайн, стиль, смак і зручність.Меблі повинні органічно вписуватися в кімнату і при цьому не займати занадто багато місця.

 

Вітальня як домінанта житлового простору

 

Вітальня - це, як правило, найбільша кімната в усьому будинку.У цьому просторі обговорюються проблеми і приймаються рішення. Важливим фактором є створення комфортного середовища для всієї родини в цілому і для кожного зокрема. Интерьер гостиной Тому особливо актуальним є питання розробки інтер'єру вітальні, відповідного саме Вам, з усіма Вашими смаками, інтересами і захопленнями.

 

Перед початком роботи над дизайном вітальні слід визначитися, чим буде ця кімната для Вас: зоною сімейного відпочинку або місцем для прийому гостей і дружніх посиденьок? Якщо мається на увазі і те, і інше, можна піти по двох напрямках: розділити зони або забезпечити їх спільне існування.У вітальні із затишним інтер'єром приємно буде провести навіть звичайний вечір.

 

Якщо вам складно придумати дизайн інтер'єру вітальні, а хочеться зробити щось незвичайне і запам'ятовується, то краще звернутися до досвідчених дизайнерам-професіоналам.

Возможно вам понравится

Інтер єр вітальні і цікавий
Інтер'єр вітальні і цікавий
Дизайн вітальні, інтер єру
Дизайн вітальні, інтер'єру
Дизайн інтер єру Вітальня
Дизайн інтер'єру "Вітальня"
Дизайн інтер єру вітальні
Дизайн інтер'єру вітальні