Дизайн інтер'єру дитячої кімнати

Головне меню

Що потрібно знати, щоб планувати ремонт у дитячій кімнаті

Дизайн інтер'єру дитячої кімнати має свої особливості, головна з яких полягає в тому, що дитяча кімната періодично змінює свій вигляд.Протягом декількох статей ми простежимо шлях від дитинства до отроцтва із зазначенням основних вимог до кожного етапу і продемонструємо кілька проектних рішень, які виявляться недаремними, якщо ви плануєте ремонт у дитячій кімнаті

Дизайн інтер'єру дитячої кімнати, загальні питання

 

Дитяча кімната - приміщення особливе, оскільки в міру того, як росте її мешканець, змінюються і вимоги до інтер'єру кімнати, кількості і якості необхідних в ній предметів. Ремонт в дитячій кімнаті бажано проводити мало не щороку з дорослішанням дитини або у зв'язку з народженням другої.Коло інтересів дитини дуже різноманітний, тому в дитячій також мають бути передбачені можливості займатися різними видами діяльності.

 

Дитяча багатофункціональна. У міру дорослішання дитини змінюються її вимоги до зберігання та до характеру здійснюваної в ній діяльності.

 

Рисунок 3 - Дизайн интерьера детской комнаты. Что нужно знать, планируя ремонт в детской комнате З перших днів життя немовля повинен мати окреме місце для спокійного сну, місце для гігієни та переодягання і місце для годування. Тому, плануючи ремонт у дитячій кімнаті треба передбачити місця для зберігання його одягу, іграшок і предметів гігієни. Принципи організації цих місць, так само як і характер меблів, вибір матеріалу і кольору істотно відрізняються від тих, які призначаються для дорослих.

 

Новонародженому не потрібна окрема кімната. Через необхідність постійного нічного нагляду та періодичного годування буде краще, якщо ліжечко дитини віком до півтора - двох років буде розміщуватися в спальні батьків.

 

У дитини дитсадівського віку кількість іграшок, в порівнянні з немовлям, ще більше зростає.Відповідно загострюється проблема їх розумного зберігання. Спочатку, досить довгий час для гри достатньо простору статі, потім в буде потрібно включити ігровий стіл, за яким можна буде не тільки грати, але і малювати, ліпити, конструювати.З цього часу його потрібно привчати утримувати свої речі в певному порядку.

Возможно вам понравится