Дизайн кухонного інтер'єру

Кухонна мода оновлюється нечасто, приблизно раз на три роки.По-перше, там, де мова йде про справжнє мистецтво, немає місця поспіху.По-друге, кухонні меблі купують надовго, тому основне завдання дизайнерів - зробити так, щоб кухонний гарнітур не втратили актуальності і через десять років.Кухонна мода ніколи не змінюється кардинально, але новинки все ж з'являються.Редакція "РБК-Нерухомості" з'ясувала, які меблі для чи не головного приміщення в будинку зараз найбільш актуальна.

 

Кухонні тренди

 

Трендом в кухонній моді стануть кухні відкритого плану, розповідає керівник студії дизайну "Затишна квартира" Наталія Преображенська."По всій Європі вибирають меблі, призначену для кухні з відкритим плануванням.Переходи між житловою і кухонного площами дуже плавні, і це відображається в загальній концепції меблів.Виробники стали створювати кухні, оптимально поєднують готування і життя ", - каже дизайнер.

 

Останнім часом стало з'являтися все більше кухонь з відкритими поверхнями і з відкритими місцями зберігання.Кухонні меблі поступово втрачає виключно утилітарну функцію, набуваючи функцію архітектурну.

 

Директор оголошення interernogo салон ФТФ Інтер'єр Галина Kiran повідомлення, що тепер більшість vostrebovannye стилі в декорі kuhonnogo простору - Це класичний і мінімалізм.В останні роки тенденція використання в інтер'єрах меблів мінімалістських обрисів не тільки не пішла на спад, але, навпаки, розвивається.У Росії люди більшою мірою космополітичні і, буваючи, наприклад, в Європі, вони просочуються ідеями мінімалізму. Strogili і lakoničnye форми у Дизайн інтер'єру для довгострокових Sovs НЕ čuždy.

 

Кухня у світлих тонах

 

На зміну темним кольорам приходять більш легкі, напівпрозорі кольору, каже Наталя Преображенська.Яскраві відтінки також вже не на піку моди. Практично єдиним яскравим кольором на кухні в 2013р., За версією фахівців компанії Pantone, яка вважається одним із законодавців моди в світі кольору і інтер'єру, може стати синій.Цього року даною компанією була представлена ​​палітра з 10 кольорів, актуальних у 2013-2014рр.Середовищ них також є ніжний зелений, колір льону і кілька інших кольорів.

Возможно вам понравится