Ідеї ​​Дизайну Інтер'єру Спальні

design-kuhni-classic В останні роки об'єднання приміщень кухні і вітальні набуває все більшої популярності.Водночас, правильно об'єднувати ці зони навчилися не все. Без допомоги дизайнерів інтер'єру планування великого спільного простору кухні-вітальні в будинку і квартирі може і зовсім виявитися скрутним.

 

1. Забезпечте «безшовне» злиття інтер'єрів

 

В результаті простір повинно вийти всеосяжним - це стосується об'єднання не тільки його функцій, але і стилів.Вибирайте однакову колірну гамму, підлогове покриття, стиль меблів.Дозвольте просторів органічно злитися.

 

Дизайн кухни-гостиной в квартире 2. Не забувайте відокремлювати зони один від одного

 

Ненав'язливе відділення, яке не викликає фізичних перешкод: килимки на підлозі, що розділяє положення дивана, кухонні стійка або обідній стіл.Фізично приміщення залишається єдиним, і ніщо не перешкоджає розмови з гостями або іншими членами сім'ї, але візуально здійснюється певне умовне розділення, необхідне для створення атмосфери релаксу (у разі вітальні зони), або зосередженості (у разі кухонних).

 

3 НЕ prenebregajte кухня "ostrovom"

 

Дизайн интерьера черно-белой глянцевой кухни Кухонний «острів» - це робоча поверхня між кухнею і вітальнею, як правило, виконана з того ж матеріалу, що і кухонні стільниці.Вона може бути використана і як додаткова робоча поверхня, і як барна стійка, і навіть як зона для настільних ігор дітей або дитячого малювання.Кухонний «острів» - справжній «командний центр» кухні-вітальні, звідки зручно проглядається весь простір.Це прекрасна альтернатива стіні: він не тільки не перешкоджає спілкуванню, а й створює додаткові місця для посадки гостей.

 

4. Використовуйте світлові акценти

 

Канделябри над барною стійкою здатні створити візуальну кордон зон, а також підсвітити основні ділянки.Вихоплюючи ті чи інші місця, світло ненав'язливо відокремлює їх один від одного і створює відповідну атмосферу.Наприклад, яскраве освітлення сприяє зосередженню на кухні, а приглушене світло створює розслаблюючу обстановку у вітальні.

Возможно вам понравится