Інтер'єр і Дизайн Дитячої Кімнати

1 з 5229

 

Показати коментарі

Розмір фото: S M L  

Психологи радять: для того, щоб дитина росла гармонійною особистістю крім розвитку доброзичливих стосунків у сім'ї потрібно ретельно продумувати дизайн дитячих спалень.Що це дає? З маленького чоловічка просто фонтанує маса ідей і фантазій.І щоб творчі пориви мали продовження, створіть дитині сприятливу обстановку для самовираження.

 

Про що мріють дівчинки

 

Якщо у вас в сім'ї росте «принцеса», тоді дизайн дитячої кімнати для дівчинки можна зробити тематичним.На допомогу прийдуть Діснєєвськие персонажі. В даному випадку, варто подбати про ліжка з балдахіном і туалетному столику з дзеркалом.У кімнаті має стояти шафа і письмовий стіл. Після 10 років дитині можна довірити і власний комп'ютер.

 

Як основний відтінку інтер'єру не обов'язково брати рожевий.Цей колір не такий вже й нешкідливий, як може здатися. А велика кількість яскравих акцентів швидко стомлює дитини.Краще орієнтуватися на ніжні або пастельні тони. Погляньте, наприклад, на те, як виконаний дизайн дитячої кімнати фото.

 

Коли дівчинка підросте, дуже велика ймовірність того, що у неї поміняються смаки.І якщо раніше вона була в захваті від Рапунцель, то тепер її голова забита зовсім іншими героями.Дизайн дитячої кімнати для підлітка має бути орієнтований на пристрасті вже не дитини, але ще не дорослої людини.

 

Пірати або гонщики - це все про них, про хлопчаків

 

Продумуючи дизайн дитячої кімнати для хлопчика, в першу чергу врахуйте, що тут він не тільки спить і робить домашні завдання, а й розвивається.Якщо є така можливість, зробіть спортивний куточок. Досить встановити шведську стінку і ваш шибеник зможе виплеснути накопичену енергію, по кілька разів залазячи і злазячи з неї.

 

Напевно ваш син чимось захоплюються. При оформленні дизайну дитячої скористайтеся цим.Якщо він любить пригоди, віддайте перевагу морській темі. Як аксесуари використовуйте штурвал, глобус, канати і т.п. Якщо ж він прихильник мультітачек, то й інтер'єр, звичайно ж, повинен відповідати.

Возможно вам понравится