Дизайн Інтер'єру Квартири Студії

В современной квартире-студии не место всему обыденному: здесь витает оригинальность и фантазия  

Майстер-клас шкільному проекті: однокімнатна квартира

 

V догляду Останній раз мода Переробляти malogabaritnye квартир в студії.Вони дають максимум простору, дозволяючи мешканцям мати красиво оформлену сучасну житлоплощу з мінімумом стін.Роботи подібного плану - спеціалізація студій дизайну, адже самостійно складно все прорахувати, накреслити, зробити та ще й отримати необхідні дозволи.

 

Які види інтер'єру можна вибрати для квартири студії

 

Такі квартири можуть бути виконані в стилі мінімалізм, хай-тек, конструктивізм, арт-деко і багатьох інших.

 

Зазвичай приклади фотографій квартир студій можна подивитися в інтернеті, або створити свій власний дизайн проект за допомогою програми 3D.Дизайнери й архітектори пропонують досить незвичайні рішення з оформлення квартири студії, тому для виконання таких робіт краще замовити послуги будівельної компанії.

 

Дизайнер «нарисует» план вашей будущей квартиры со всеми мелочами Допомога дизайнерської колегії

 

В першу чергу доведеться прибрати зайві перегородки, тому, якщо не хочеться ходити по інстанціях і втрясати питання з документацією по знесенню стін, краще замовити ремонт у будівельної компанії, заручившись підтримкою дизайнера.Всі роботи, як і документацію, фірма візьме на себе. Вибирайте довірених підрядників, адже від цього залежить якість і зовнішній вигляд вашої майбутньої квартири.Не варто економити на ремонті і обробці: якщо ремонт в квартирі буде зроблений із сучасних матеріалів, вона прослужить вам довше.

 

Колір

 

При виборі кольору спирайтеся на власні відчуття.Стіни можуть бути як контрастними, так і нейтрально світлими. Не забувайте, що жити в цій квартирі вам, а не дизайнеру, тому, якщо вам не підходять ці кольори, не соромтеся і скажіть йому про це.

 

Функціональні зони

 

Так як кухню і передпокій доведеться сумістити з вітальнею, продумайте відразу, як ви розділите ці зони.Зазвичай це вирішується за допомогою різного статевого покриття та освітлення.Підлога на кухні і в передпокою краще вибрати з плитки або лінолеуму, який легко миється, а от для вітальні можна віддати перевагу ламінат.Іноді простір ділиться за рахунок подіуму, тому розберіть з дизайнером всі можливі варіанти.

Возможно вам понравится