Дизайн Інтер'єру Малогабаритних Квартир

Дизайн-проект однокомнатной студии Привіт всім, хто читає наш блог! Сьогодні я хочу торкнутися важливу і складну тему - інтер'єр маленьких квартир.

 

Дуже часто, переглядаючи журнали, що публікують чудові інтер'єри розкішних апартаментів і заміських будинків, замислюєшся, наскільки далекі ці райдужні картинки від реальних квартир, в яких живуть 99% жителів великих міст.Більше того - часто великі дизайнерські агентства відмовляються працювати з маленькими приміщеннями внаслідок нерентабельності таких проектів.

 

Так що все в наших руках! Мені хотілося б поділитися з вами порадами з перепланування і декорування малогабаритних квартир.А фотографії, сподіваюся, подарують натхнення і нові ідеї.

 

Функціональне зонування в невеликій квартирі

 

Кожна кімната в малогабаритній квартирі виконує декілька функцій.Сучасні невеликі квартири не дозволяють організувати окремо кухню, їдальню, вітальню і кабінет.Однак грамотне зонування легко вирішує цю проблему. Дизайн-проект маленькой квартиры Ось кілька вдалих, на мій погляд, прикладів:

 

Кухня + їдальня + вітальня + кабінет + бібліотека

 

Вітальня + кабінет

 

Спальня + вітальня + кабінет

 

Спальня + робоче місце

 

Интерьер квартиры студии Крихітна кімната поєднує спальне та робоче місце.

 

Питання зонування успішно вирішується за рахунок підлогового покриття - килим у зоні вітальні, плитка на кухні, дерев'яна підлога в коридорі.Тут слід звернути особливу увагу на гармонійне поєднання матеріалів і квітів.

 

Вітальня, поєднана з кухнею, це справжня знахідка для невеликих квартир! Якщо тип вашого будинку дозволяє здійснити перепланування і об'єднати два приміщення, раджу вам звернути увагу на такий варіант.Це дозволить отримати єдине вільний простір для спілкування з родиною та друзями, де всім вистачає місця і ніхто не відчуває себе ізольованим, займаючись приготуванням вечері на кухні.

 

Якщо ви живете в невеликій квартирі, при виборі стилю інтер'єру краще відмовитися від класики з її рюшами, воланами і безліччю деталей.Все це візуально "з'їсть" і так невелику площу кімнат. Вибирайте прості форми і нейтральні матеріали - римські штори замість фіранок з ламбрекенами, однотонний текстиль замість розшитого оксамиту і гобеленів.

Возможно вам понравится

Дизайн квартири студії 30 кв. м
Дизайн квартири студії 30 кв. м
Квартира-студия: дизайн
Квартира-студия: дизайн