Дизайн Інтер'єру дачного будинку Фото

комнатные цветы оригинальная поставка стул Цікаві дачні ідеї. Настає дачний сезон і теж починаю мріяти про декорування дачної ділянки.Своєї дачі у нас поки немає, але є приватний будинок з ділянкою, де живуть батьки і де багато місця для втілення ідей декорування на відкритому повітрі.Знову ж - у нас є великий балкон.

 

Ділянка на схилі для одних - покарання, а для інших - можливість проявити творчу активність.Однак далеко не завжди ми можемо дістати саме складний по рельєфу ділянку.Найчастіше, у більшості з дачників, ділянки розташовані на плоскій території.Але не варто сумувати, перетворити свій ландшафт можна за допомогою штучної зміни рельєфу. дизайн палисадника своими руками Візьмемо рокарій - він може прикрасити будь-який ландшафт, впишеться в будь-який стиль саду.

 

Палісадник - це як би сад в мініатюрі. Для нього діють ті ж закони, що і закони в ландшафтному дизайні саду-принципи композиції, закони тотожності і контрасту, функціональне зонування.Давайте розглянемо на прикладі кількох красивих палісадників, як вони працюють.

 

Яскраві квіти в палісаднику - найпростіший спосіб зробити вхідну частину будинку привабливою. ландшафтный дизайн двора фото Використовуйте контрастні кольори, щоб привернути увагу.У цьому палісаднику ми бачимо поєднання блідо-рожевих флоксів з синіми дзвіночками, що є досить яскравим сусідством.
А далі - ще цікавіше ...

 

Минулої зими і навесні ми з чоловіком жили в Таїланді і я весь час дивувалася, наскільки це позитивний і культурний народ, і яке у нього високе почуття естетики.Так, як були прикрашені тайські двори - я не бачила нічого подібного ні в одній країні світу.

 

Ми півроку жили на півночі Таїланду, в передмісті Чиангмая (культурної столиці Таїланду, на зразок нашого Пітера) - там мною було там зроблено багато фотографій з ландшафтного і садовому дизайну.Сьогодні розбиралася з ними і опублікувала в свій творчий блог добірку фото з одного тайського двору по сусідству - з цікавими рішеннями по дизайну.Її можна подивитися

Возможно вам понравится

Дизайн інтер єру маленької
Дизайн інтер'єру маленької
Дизайн інтер єру кімнати
Дизайн інтер'єру кімнати