Дизайн Інтер'єру Білій Кухні

Стиль прованс в дизайне интерьераАмериканське, німецьке, англійське і скандинавське кантрі, найбільш мальовничі й привабливі, мені довелося відкинути з двох міркувань.
По-перше, їх грубий дерев'яний стиль з великою кількістю темного дерева в меблів і декорі не дозволяє поєднувати їх з моєю прихильністю до троянд і мереживам.До того ж, створює штучне затемнення в квартирі, а я люблю сонце і світло.
Моя кухня, місце, де найбільш прийнятний стиль кантрі, виходить вікнами на схід.Взимку в такій кухні буде, мабуть, трохи похмуро.  
А по-друге, такий явно сільський стиль представляється мені не цілком доречним в міській квартирі, тим більше на четвертому поверсі.
Ну і, як я вже писала раніше, така кухня буде контрастувати зі стилем інших приміщень квартири і неминучими властивостями сучасних оздоблювальних матеріалів, наприклад, білими пластиковими вікнами і ламінатом.
Російське кантрі вже так набило оскому, що просто виглядає якоюсь театральної декорацією, а не житловим приміщенням.
І ось тут мені на допомогу прийшов французький стиль кантрі - прованс, який неначе спеціально на моє замовлення поєднує в собі все, що моїй душі завгодно.
Далі »

Возможно вам понравится