Дизайн Інтер'єру Кухні-Столовою

     
 

дизайн інтер'єру кухні їдальні

 
 
Дизайн інтер'єру цієї кухні виконаний в стилі прованс. Насамперед у ній привертає увагу малюнок, зроблений на холодильнику, а також глибокий зелений колір стін, який характерний для цього стилю.У кухні-їдальні багато дерев'яних поверхонь, що також властиво стилю прованс.Турецька килимок на підлозі зовсім не вибивається із загальної стилістики - скоріше навіть він її доповнює і робить інтер'єр більш цікавим.

Колекції будь-яких предметів, навіть якщо вони не мають антикварної цінності, додадуть вашому інтер'єру певну індивідуальність.У цьому інтер'єрі роль колекції відвели сервізу з страв, розставлених на верхньому шафці.Дизайн цього інтер'єру витриманий в світлих тонах - обробка стін і кухонний гарнітур кремові, майже білі. Для контрасту обрані темні стільці та яскраві аксесуари, завдяки чому кухня-їдальня «заграла».

 

Ця кухня-їдальня спроектована по всіх правилася кухонного жанру.У середині кухонного фронту кожної стіни послідовно розташовані: раковина, холодильник, плита.Раковина вийшла прямо навпроти вікна, що дає певні переваги господині будинку.Четверта стіна була демонтована і таким чином кухня була з'єднана з їдальнею і вітальнею. Дизайн кухни столовойСтосовно останній вона виглядає, як сцена, на якій дається щоденний спектакль з приготування смачної та корисної їжі для всієї родини.
Безумовно, для того щоб ваша кухня-їдальня стала індивідуальної, просто необхідно виготовлення кухні на замовлення.Це дозволить в результаті отримати функціональне й естетичне приміщення.Тим більше, якщо ви зацікавлені отриманні нестандартної кухні за індивідуальним проектом.

 

Дизайн кухни столовойПри всій сучасності планування цієї кухні і прямокутності обрисів її предметів, вона виконана з дерева.Практично всі меблі в кухні-їдальні дерев'яна, що створює особливу затишну атмосферу «добротності» і грунтовності.Але разом з тим, використовуються і скляні поверхні і навіть поверхні з нержавіючої сталі, що, втім, зовсім який суперечить обраної стилістиці.

 

Це рішення планування цікаво тим, що простір кухні-їдальні об'єднано з вітальні.Однак, зорові межі цих приміщень проходять по невисокій перегородці між колонами.Це дозволяє зробити єдиний простір більш просторим і світлим, ніж якби ці приміщення були окремими.

Возможно вам понравится

Дизайн вітальні в хрущовці
Дизайн вітальні в хрущовці
Інтер єр кухні в хрущовці
Інтер'єр кухні в хрущовці