Дизайн Інтер'єру Білій Спальні

Не секрет, що кожен дизайнер мріє про великі площі для творчості, де можна розвернутися з душею і втілити безліч своїх сміливих задумів.Однак на ділі все зовсім інакше, і здебільшого в замовленнях коштують квартири з мінімальними обсягами, де не те, що розвернутися, важко взагалі уявити, як можна щось вмістити.Тут на перший план виходить уміння створити з нічого щось таке, що порадує око замовника.

 

Правильно використовуючи секрети оформлення інтерьераможно домогтися того, що маленьке приміщення буде візуально здаватися більше і просторіше.Найпростіший із способів - створення єдиної колірної гами. Крім того, це самий мінімальний по витратах спосіб.Вибраного кольору потрібно дотримуватися при виборі матеріалів для обробки приміщення, меблів, аксесуарів.Це повинен бути світлий колір, тому що тільки світлі кольори розширюють простір.Дизайн повинен бути лаконічним - ніяких строкатих аксесуарів, їх має бути небагато і в однієї кольорової гами.Ніякої плутанини, більше одноколірних речей - основне, що потрібно пам'ятати.Білий колір - найкращий вибір для меблів. Простір здається вільніше, білий доповнює чи підкреслює будь-який інший колір в інтер'єрі.

 

Щоб візуально зробити стелю більш високим, його колір повинен відрізнятися від інших.Причому світла стеля створює відчуття більшої висоти приміщення, темний навпаки створює давящее відчуття, прибираючи видимі сантиметри.

 

Для розширення простору можна використовувати перепланування.Прибираючи перегородки та стіни, які не є несучими, ми можемо об'єднати дві кімнати в одну, розширивши тим самим простір.Але у цього способу свої недоліки. Стосується це практичності. Зараз модно поєднувати ванну зі спальнею, проте навряд чи це несе в собі якусь користь.Найчастіше виявляється навпаки. У спальні стає волого, у ванній стає холодніше, тому як приміщення велике і не встигає добре прогрітися.Ще один приклад - знос перегородки між ванною і туалетом. З точки зору розширення простору і вивільнення місця під пральну машину (що є головним болем в багатьох квартирах) це дуже хороший хід.З точки зору практичного застосування, а також естетичної спрямованості це рішення не саме вдале.Думається, не варто розписувати в подробицях причини, Ви і так все прекрасно розумієте.

 

Возможно вам понравится