Дизайн інтер'єру вітальні з Еркером

Дизайн гостиной с эркером Плануючи дизайн вітальні з еркером, ви можете зіткнутися з безліччю різних прийомів, які тут будуть доречні.Вітальня є центром будинку, в якій мешканці часто відпочивають за переглядом фільму, або тут збираються гості.

 

І еркер стане приємним доповненням до цього затишку.

 

Що таке еркер

 

Еркер (ліхтар, виступ, ньому.) - Це невеликий виступ, частково або повністю засклений, покликаний підтримувати комфортну атмосферу у вітальні.Він виглядає дуже елегантно і граціозно, якщо добре поєднується з дизайном кімнати.

 

Найчастіше еркер має просту геометричну форму: коло, квадрат і т.д. У його конструкцію можуть входити несучі та ненесучі стіни будівель. Интерьер гостиной с эркером Однією з основних функцій еркера є повне освітлення кімнати, до якої він прибудований.

 

Він придатний для того, щоб розслабитися, відволіктися від турбот і проблем, або його можна використовувати, як добре освітлене місце для читання книг і журналів.Великі вікна еркера по максимуму пом'якшують яскраве денне світло, що також ідеально підійде для рослин.

 

Еркер, безсумнівно, буде родзинкою інтер'єру, говорячи про добрий смак господаря квартири.Основний матеріал для нього це скло самих різних видів: починаючи від звичайного прозорого, закінчуючи ущільненим склом з розписом.

 

Дизайн проект гостиной с эркером Але скління в першу чергу залежить від використання еркера.Якщо він буде в житловій кімнаті, то його остекляют тільки на половину або менш, а якщо у побутовій - повністю.У еркерах можна використовувати профільні і декоративні карнизи. У дизайні еркера, як і в дизайні вітальні в квартирі можна включити свою фантазію, і дати їй свободу.

 

Декор Erker

 

Дуже боби тонка і izâŝnym ласка, введіть ваше рішення буде на еркер каміном.Він не обов'язково повинен бути справжнім. Чудно буде виглядати і простий електричний або декоративний камінчік, який добре вписується в дизайн вітальні в цілому.

 

Для більш вдалого оформлення еркера варто використовувати матеріали світлих і світло-бежевих тонів, які підкреслять його м'якість, і бажано брати камін без гострих кутів, і також виконувати його в білих тонах.

 

При бажанні біля нього можна помістити пару крісел-качалок.Варто замислитися про їх виборі з того ж гарнітура, що і всі меблі у вітальні.

 

Зверніть увагу! Необхідно дуже акуратно підходити до вибору м'яких меблів.Якщо ваша вітальня і еркер виконані у смужку, без візерунків, то вибір меблів значно полегшується.

Возможно вам понравится