Дизайн Інтер'єру Типових Квартир

Даний проект - спроба облагородити типову двушку, перетворити її в зручне і комфортне житло для трьох чоловік.У результаті у кожного з'явилося свій особистий простір і місце для спілкування всіх членів сім'ї.

 

На знімках:

 

Інформація про квартиру: двокімнатна квартира з 44, 3 кВ.м на Куполі I серії (209).

 

Власники квартири: з сімейною грошей і син-підлітка.

 

Список побажань клієнтів: збоченець dvušku в Треску.

 

План tipovoy kvartirи серин домену та (209) А.

 

В dannom Дизайнери Олена Пегасова postaralasy в maksimumu ispolyzovaty kazhdиy kvadratnиy maître zhilploshtadi.Економія житлового простору була досягнута завдяки різним дизайнерським хитрощів. По-перше, у всіх приміщеннях були встановлені розсувні двері.По-друге, якісь приміщення об'єднали, щоб збільшити житловий простір.Наприклад, вітальню поєднали з передпокою - вийшла досить простора гостьова зона, яка починається прямо від порога.Ванна і туалет теж злилися в єдиний простір: ванну замінили на душову кабіну, спеціально під пральну машинку і зберігання побутової хімії вибудували нішу з ГКЛ.У третьому, дизайнер спробувала збільшити корисну площу кухні, звільнивши її від зайвої громіздких меблів і устаткування: були встановлені вертикальні шафи, холодильник переїхав в передпокій, а барна стійка замінила обідній стіл.

 

Крім цього, автор проекту прагнула облагородити інтер'єр типової квартири, внісши «природні» акценти - це і натуральні оздоблювальні матеріали (дерево різної фактури і керамограніт із забарвленням під деревну кору), і фактурні деталі (шкури тварин на стінах і підлогах ), і рослинний орнамент на шпалерах, і малюнок сонечка на кухонному фартусі.

 

Єдина слабка сторона цього проекту - відсутність денного світла в одній з кімнат (спальні батьків), але уникнути цього при перетворенні двушки в троячку неможливо - на всі кімнати вікон в будь-якому випадку не вистачило б.

 

Перепланіровку вдалося зробити без руйнування капітальних стін і перенесення інженерних комунікацій - демонтовані були лише кілька перегородок.

 

Живе рослина у вітальні перегукується з рослинним візерунком на шпалерах.

 

У холі-вітальні розташована шафа-купе з антресоллю і холодильником в загальній ніші.Одна з дверей шафи-купе оброблена штучною шкірою «під крокодила», інша - повністю дзеркальна.

Возможно вам понравится

Сучасний дизайн інтер єру
Сучасний дизайн інтер'єру
ДИЗАЙН ІНТЕР ЄРУ КВАРТИРИ
ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ КВАРТИРИ