Дизайн інтер'єру маленької Квартири

Дизайн інтер єру маленької

Експерти розділу "Дім" американського онлайн-видання The Huffington Postсоставілі список з 10 помилок в оформленні інтер'єрів квартир і будинків, які, на їх думку, часто допускають непрофесіонали і які, як правило, нічого не варто виправити.

 

1 декор перебір с. Якщо заповнити вдома теж багато horoših Весич гостей ну просто SKorea, proizvedet ВОТ takoevpečatlenie.

 

2. Розміщувати предмети мистецтва занадто високо. Наприклад, картини варто вішати на рівні очей, щоб гостям не доводилося витягувати шиї.

 

3. Занадто низько вішати карнизи. Це приховує розміри вікна і, відповідно, зменшує кількість світла в кімнаті.Краще карниз піднімати під стелю.

 

4. Недоречний стиль. Ну наприклад, будиночок пляжного типу має сенс робити десь недалеко від берега.

 

5. Занадто яскраве верхнє освітлення. Краще розмістити в кімнаті чотири лампи на 25 Вт, ніж одну на 100 Вт.

 

6. Занадто все правильно і предсказуемо.Всегда приємно наштовхнутися на щось несподіване, що випадає із загального ідеального порядку.

 

7 ustraivat Ноєвому ковчезі. Не так багато Купуйте всі предмети за гроші, 3 і 5 - кількість не менше dostojny.

 

8. Розставляти "по зростанню". Навпаки, краще перемішати предмети: великі і маленькі, високі і низькі - так кімната виглядатиме більш жваво.

 

9. Ставити ліжко або диван по діагоналі. Це відомий дизайнерський трюк, який, однак, не варто відтворювати у себе вдома - дуже претензійно і громіздко.

 

10 хороший, але не для Себе. Своє місце проживання obustraivat бути відправлені відповідно до способом життя когось і privyčkami.Наприклад, якщо ви щасливий господар двох величезних собак, навряд чи варто стелити у вітальню білий килим.

Возможно вам понравится

Дизайн квартири студії 30 кв. м
Дизайн квартири студії 30 кв. м
Квартира-студия: дизайн
Квартира-студия: дизайн