Маленька Спальня Дизайн Інтер'єру

Красиві великі дзеркала і
Льняна спальна кімната - здоров'я і стиль будинку  
З усіх кімнат у будинку або квартирі, без сумніву, спальня потребує особливої ​​уваги та підходу.У ній рідко буває хтось окрім господарів, однак, саме тут зазвичай створюється сама тепла і затишна атмосфера в будинку.Повертаючись після важкого трудового дня, кожен мріє скоріше «дістатися до спальні».Тому обстановці цієї кімнати потрібно приділити особливу увагу.  
В інтер'єрі спальної кімнати багато текстильних елементів.Навіть найменша спальня обов'язково включає постільна білизна, подушки, ковдри, штори.Часто тут можна так само знайти декоративні подушки, покривала і пледи, м'які іграшки.
Пропонуємо Вам оцінити лляну спальну кімнату, тобто кімнату в якій всі основні текстильні предмети виконані з льону.
І, мабуть, варто почати з льняного постільної білизни. Оскільки саме ліжко є центральною фігурою в цій кімнаті і саме вона виконує головний функціонал в просторі, ліжко має бути «одягнена» ідеально.По-перше, вам повинно бути зручно і комфортно. Постільна білизна з льону створює неповторне відчуття затишку, приємно стикаючись зі шкірою, воно дарує насолоду і дозволяє розслабитися.Льон володіє масажним ефектом. У багатьох SPA-салонах за допомогою лляної тканини знімають напругу в м'язах.Вибравши льняна постільна білизна для своєї спальні, ви вже скоро помітите, як ваше тіло наповнюється енергією вранці, і як увечері вам приємно розслаблятися в обіймах Морфея.Крім того, льон можна назвати природним кондиціонером. У спеку він охолоджує, а в холоди - зігріває.
Далі варто вибрати штори. Якщо ви вже вирішили купити льняна постільна білизна, то не відмовте собі і в шторах з того ж матеріалу.По-перше, єдиний стиль інтер'єру виглядає вкрай естетично і гармонійно.По-друге, лляні штори будуть «фільтрувати» повітря, знищуючи бактерії і грибки, а так само борючись з гамма-випромінюванням.
Лляний дизайн спальні майже напевно припускає наявність декоративних подушок.І це скоріше творчий момент. Лляні подушки, найчастіше виконані вручну, створюють унікальний творчий акцент в інтер'єрі.І навіть, якщо ці подушки стануть надбанням лише обраних (наприклад, сімейної пари), заради себе можна дозволити таке ось прикраса.Це стосується матер'яних ляльок і сувенірів. Якщо ви вже почали створювати атмосферу натурального лляного інтер'єру, додайте сюди і чудові створення руки людини.
Якщо у вас є приліжкові тумбочки, приємним доповненням до льняному інтер'єру послужать маленькі скатертини.Зробити їх можна вручну, вирізавши і шматка лляної тканини і підшитий краю.За бажанням їх можна прикрасити вишивкою.

Возможно вам понравится

Інтер єр-Шоу. Спальні. Дизайн
Інтер'єр-Шоу. Спальні. Дизайн
Дизайн спальної кімнати
Дизайн спальної кімнати